SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Joanna Jędrzejczyk ma MOC! Fan poprosił, by go uderzyła, i mocno pożałował! [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk ma MOC! Fan poprosił, by go uderzyła, i mocno pożałował! [WIDEO]

21.04.2016, godz. 11:53
JĘDRZEJCZYK, JOANNA JĘDRZEJCZYK
foto: Super Express TV

Joanna Jędrzejczyk nie tylko w trakcie walk udowadnia, że ma wielką siłę! Ostatnio podczas z jednej z imprez promocyjnych UFC jeden z fanów poprosił ją, by uderzyła go w brzuch. I za moment gorzko tego pożałował! Nie pomogły nawet mocno napięte mięśnie brzucha...

Joanna Jędrzejczyk to polska mistrzyni UFC, i chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że jej cios ma wielką moc. Ale najwyraźniej jeden z fanów chciał się o tym przekonać na własnej skórze. Poprosił naszą zawodniczkę MMA, by uderzyła go w brzuch. Ta upewniła się, że mężczyzna ma napięte mięśnie, po czym zrobiła to, o co prosił.

Joanna Jędrzejczyk i Michał Materla pomagają pokonać raka! [ZDJĘCIA + WIDEO]

I chyba zaraz tego pożałował. Na jego twarzy pojawił się zaraz grymas bólu, a z ust wyrwał się jęk. Chwilę później jednak wszystko wróciło do normy, a oboje skwitowali to śmiechem. Kibic nagranie z całym zdarzeniem wrzucił na swój profil na Instagramie i podpisał je słowami: "To co najlepsze zawsze zostaje na koniec. To była moja decyzja, ale też ogromna przyjemność być uderzonym przez mistrzynię! Wielkie podziękowania i respekt!".

Źródło: Michał Kozłowski
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: