SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Mariusz Pudzianowski - Paweł Popek Rak. Kto kogo rozjedzie? [ZDJĘCIA]

KSW 37: Mariusz Pudzianowski - Paweł Popek Rak. Kto kogo rozjedzie? [ZDJĘCIA]

01.12.2016, godz. 02:00
Mariusz Pudzianowski, Lamborghini Murcielago
Mariusz Pudzianowski i jego Lamborghini Murcielago LP640 Roadster foto:

Mariusz Pudzianowski (39 l.) i Paweł "Popek" Rak (38 l.) powalczą już za 2 dni. Wiele ich dzieli, ale jedno łączy - miłość do motoryzacji. Obaj mogą się pochwalić szybkimi i wystawnymi samochodami, które są warte wielkie pieniądze! Kto kogo rozjedzie, gdy w sobotni wieczór dwaj gwiazdorzy wejdą razem do klatki na gali KSW 37?

"Popek" porusza się mustangiem GT 5 generacji. Silnik o pojemności 4,6 litra potrafi rozpędzić auto do setki już w 5,4 sekundy, a maksymalna prędkość przekracza 260 km/h. Pod maską kryje się ponad 300 koni mechanicznych. Auto zostało specjalnie stuningowane pod właściciela. Na masce znajdują się pogięte blachy, nawiązujące do blizn na twarzy "Popka", a światła w kolorze zielonym odpowiadają kolorowi jego oczu. - Każdy złodziej będzie wiedział, że to moja bryka, bo jest na niej też napis "Popek Monster" i moja ulubiona liczba 13 - mówi nam raper, który posiada też maserati.

Cacko "Pudziana" to lamborghini murcielago i jest to jeden z 4099 egzemplarzy na świecie. Silnik V12 o mocy 640 KM rozpędza auto do "setki" w 3 sekundy, a prędkość maksymalna to 340 km/h.

Były strongman ma jeszcze hummera H2, jeepa grand cherokee i kilka mercedesów (S-klasy i jeden CL 63 AMG).

autor: Mateusz Fudala zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: