Autor: AP PHOTO Kylian Mbappe

Liga Mistrzów UEFA

Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain. Relacja na żywo. BVB prowadzi!

2024-05-01 20:41

Czas na wielkie emocje w piłkarskiej Lidze Mistrzów! W półfinale najważniejszych europejskich rozgrywek dojdzie do meczu między Borussią Dortmund, a Paris Saint-Germain. Paryżanie są faworytem dwumeczu, ale BVB na pewno nie złoży broni! Kto dziś wygra?

Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain 1:0

bramki: Fullkrug 37'

kartki:

Borussia Dortmund: Kobel, Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen, Can, Sabitzer, Adeyemi, Brandt, Sancho, Fullkrug

Paris Saint-Germain: Donnarumma, Mendes, Hernandez, Marquinhos, Hakimi, Ruiz, Vitinha, Zaire-Emery, Barcola, Mbappe, Dembele

Na żywo

Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain

Koniec meczu! BVB wygrywa!

Sędzia dolicza 4. minuty

90'

Zaire Emery nad bramką!

89'

Rzut rożny dla BVB, ale nic nie dało

87'

Vitinha strzela głową, ale niecelnie!

84'

BRANDT! TU BYŁA SETKA, ALE MARQUINHOS BRONI OSTATKIEM SIŁ!

80'

BRAMKA! ALE NIE! PIŁKA NAD POPRZECZKĄ PO UDERZENIU DEMBELE!

75'

Sancho uderza, ale broni Donnarumma

72'

ALEŻ TO BYŁA SYTUACJA! DEMBELE UDERZA, ALE BRONIONA PIŁKA!

66'

DOBRZE FULLKRUG! TUŻ OBOK BRAMKI!

66'

Rzut wolny dla BVB! Brzydki faul PSG!

65'

Barcola schodzi, zmieni go Kolo Muani

63'

Brand do Fullkruga! Był strzał, ale niecelnie!

60'

Dobra sytuacja BVB! Fullkrug z woleja, ale nad bramką!

59'

Strzał BVB blokowany. Rożny, ale nic nie dał!

56'

ALEŻ TU BYŁA SYTUACJA! DOŚODKOWANIE, GRACZ PSG PRÓBUJE GŁOWĄ, ALE OBOK!

54'

Mbappe strzela, ale w ręce Kobela.

53'

Fabian Ruiz ma żółtą kartkę.

51'

MBAPPE! ALE TO BYŁY DWA UDERZENIA, ALE NIE MA REMISU! SŁUPKI!

50'

Sancho miał świetną sytuację, ale się poślizgnął. Przypominało to jego grę w Manchesterze United, czyli, no nienajlepiej.

47'

Nic nie dał ten rożny

47'

Dembele wywalczył rożny dla PSG

46'

Donnaruma od bramki. Próbował Fullkrug

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Donnaruma broni! Koniec połowy!

45+4'

Będzie wolny dla BVB. Dobra sytuacja przed przerwą!

45+2'

Byla sytuacja dla PSG, ale obrońcy BVB wybijają!

45'

Sędzia doliczył 4. minuty

44'

ALEŻ TU BYŁA SYTUACJA! SABITZER UDERZA. ALE DONNARUMA BRONI!

42'

Beraldo wejdzie za Hernandeza

40'

Lucas Hernandez zwija się z bólu. Możliwe, że będziemy świadkami zmiany

36'

FULLKRUG!!!! GOL DLA BVB! ALE SENSACJA! NIEMIEC WYSZEDŁ SAM NA SAM Z DONNARUMMĄ I POKONAŁ GO!

34'

PSG szukało sytuacji, ale piłka wybita!

31'

Sabitzer uderza w Donnarumę!

30'

BRAND Z DALEKA! ALE TO BYŁA BOMBA! ALE MARQINHOS Z POŚWIĘCENIEM!

28'

Wolny dla Dortmundu, ale nic nie przyniósł

20'

Zamieszało się po wolnym PSG, ale bez konkretów!

19'

Maatsen z żółtą kartą. Brzydki faul i wolny dla PSG

18'

Dembele zza pola karnego! Ale daleko od bramki.

14'

BVB próbowało konstruować akcję po przejęciu Sancho, ale ich próba nie dała nic.

11'

Dembele obok bramki! To mogło być grożne!

8'

Adeyemi w pole karne, ale blokowany

7'

Hakimi zgłasza faul, ale sędzia milczy. BVB od bramki

6'

Sancho z dośrodkowaniem, ale blokowany!

2'

Dembele faulowany przez Cana. Będzie wolny

1'

Zaczynamy! Pierwsza minuta spotkania!

Witamy w relacji na żywo! Za chwilę wielkie emocje!

Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain. Relacja na żywo. Wielki hit Ligi Mistrzów, czy BVB będzie lepsze od PSG?

Borussia i PSG byli rywalami w "grupie śmierci" w trwającej edycji LM. W Paryżu gospodarze wygrali 2:0, w Niemczech padł remis 1:1, ale to dortmundczycy zajęli pierwsze miejsce w tabeli, wyprzedzając także AC Milan i Newcastle United.

"Ten pierwszy mecz nam nie wyszedł. W drugim byliśmy już lepiej przygotowani i bliżsi zwycięstwa. Myślę, że dziś jesteśmy lepszym zespołem niż kiedy graliśmy z PSG w fazie grupowej" - ocenił trener BVB Edin Terzic.

Zespół z Dortmundu jest niepokonany w Lidze Mistrzów na własnym stadionie od 10 spotkań (sześć zwycięstw, cztery remisy). Może mieć jednak problem z powstrzymaniem największej gwiazdy rywali Kyliana Mbappe, który z ośmioma golami prowadzi w klasyfikacji strzelców Champions League w tym sezonie. O jedną bramkę mniej ma Kane.