SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Łukasz Juras Jurkowski miał wypadek, który spowodował PIJANY kierowca

Łukasz Juras Jurkowski miał wypadek, który spowodował PIJANY kierowca

09.06.2017, godz. 06:43
Łukasz Juras Jurkowski, MMA, KSW
foto: YouTube

Łukasz Jurkowski, znany z KSW wojownik MMA oraz spiker Legii Warszawa, może mówić o wielkim szczęściu. W czwartek przeżył bowiem chwile grozy. Jadąc motocyklem ze swoją dziewczyną wziął udział w wypadku drogowym spowodowanym przez pijanego kierowcę prowadzącego przeładowany samochód dostawczy! "Juras" zdradził fanom, że nic mu się nie stało, ale nie krył swojej wściekłości.

Łukasz Jurkowski znany jest ze swojego zamiłowania do motocykli. Właśnie tymi pojazdami porusza się najchętniej, ale w czwartek przekonał się, jak niebezpieczna może być jazda jednośladem.

Znany wojownik MMA i spiker Legii Warszawa wziął bowiem udział w groźnym wypadku drogowym. Wraz ze swoją partnerką jechał motorem, gdy nagle samochód dostawczy bez sygnalizacji zmiany pasa zajechał mu drogę i w niego uderzył! Jak się później okazało pojazd był przeładowany, a kierowca prowadził go pod wpływem alkoholu!

"Jurasowi" i jego dziewczynie na szczęście nic się nie stało. Żadne z nich nie odniosło poważniejszych obrażeń, ale sam Jurkowski nie krył wściekłości zaistniałą sytuacją. W bardzo ostrym wpisie na Facebooku skrytykował nie tylko tych, którzy wsiadają do samochodów pijani, ale też wszystkich kierowców, którzy jeżdżą nieuważnie i nie dostrzegają na drogach motocyklistów.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: