SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski pokazał ZDJĘCIE sprzed 22 lat! Trochę się zmienił...

Mariusz Pudzianowski pokazał ZDJĘCIE sprzed 22 lat! Trochę się zmienił...

25.07.2017, godz. 20:00
Mariusz Pudzianowski w 1995 roku
Mariusz Pudzianowski ze swoim tatą Wojciechem (w górnym rzędzie w środku) po zawodach wyciskania sztangi leżąc w Bełchatowie w 1995 roku. foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wojowników MMA w Polsce. Wcześniej przez lata reprezentował kraj w zawodach Strongman, a jego przygoda ze sportami siłowymi zaczęła się w 1995 roku w Bełchatowie. Ostatnio "Pudzian" pokazał kapitalne zdjęcie z tamtego okresu i trzeba przyznać, że przez te 22 lata nieco się zmienił...

Mariusz Pudzianowski ma na karku już 40 lat, ale ani myśli kończyć sportowej kariery. Ostatnio znakomicie idzie mu w KSW, którego stał się prawdziwą gwiazdą i jednym z najbardziej rozpoznawalnych wojowników. Wcześniej popularny "Pudzian" przez lata reprezentował Polskę w zawodach Strongman, w których wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza świata i był wręcz niedościgniony przez rywali. Ale okazuje się, że przygodę ze sportami siłowymi zaczynał od jeszcze innej dyscypliny.

Jego tata Wojciech Pudzianowski trenował bowiem podnoszenie ciężarów i najwyraźniej namówił syna, by ten spróbował czegoś podobnego. 40-letni obecnie zawodnik MMA na swoje pierwsze zawody - w wyciskaniu sztangi leżąc - pojechał będąc jeszcze nastolatkiem, bowiem miały one miejsce w 1995 roku w Bełchatowie. Nie tak dawno sam "Pudzian" przyznawał, że w jego przypadku był to "początek wszystkiego w sporcie, co do tej pory się wydarzyło".

A teraz postanowił pochwalić się wyjątkowym zdjęciem sprzed 22 lat. Na fotografii widać również jego tatę Wojciecha. Z kolei sam Mariusz przypomina dzisiejszego siebie tylko z twarzy. Wtedy nie tylko nie mógł się pochwalić taką muskulaturą, jak obecnie, ale też nosił na głowie inna fryzurę. Oglądając swój medal w wyciskaniu sztangi nie spodziewał się zapewne, że przez kolejne ponad dwie dekady osiągnie aż tyle. I to w innych dyscyplinach!

Źródło: X-NEWS
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: