SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Popek walczy z rakiem. Człowiek o wielkim sercu i wielkich mięśniach

Popek walczy z rakiem. Człowiek o wielkim sercu i wielkich mięśniach

10.04.2017, godz. 08:23
Popek
Popek foto: Marek Zieliński/Super Express

"Popek" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny muzycznej, a także sportowej, ale swoją sławę wykorzystuje nie tylko dla pieniędzy. Jest również człowiekiem o wielkim sercu, co pokazuje poprzez współpracę z Fundacją Rycerze i Księżniczki.

Fundacja pochwaliła się nawiązaniem współpracy z "Popkiem" na Facebooku. Raper, a ostatnio profesjonalny zawodnik MMA, jest ambasadorem walki z nowotworem. Pomaga gromadzić środki na ratowanie życia i zdrowia dzieci. I to nie są tylko puste słowa, bo już zdążył pomóc Emilce Jasic, walczącej z guzem mózgu.

Internauci, którzy nie zawsze pochlebnie piszą o "Popku", tym razem byli pod wielkim wrażeniem jego życzliwości i wspaniałomyślności:

"Nie zawsze miałam dobre zdanie o tobie dziś chylę swe serce ku twojej sile i dziękuję za twą super moc dla rycerzy i księżniczek dla mnie jesteś wielki";

"Popek Człowiek nie tylko o wielkich mięśniach a również o wielkim SERCU, który bije nie tylko dla Niego samego ale również dla tych małych Rycerzy i Księżniczek" - pisali fani na Facebooku.

tagi: KSW MMA Popek
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: