Audi Cup. Bayern – Tottenham w finale, Real – Fenerbahce o 3. miejce

2019-07-31 10:40 Daw
Thomas Muller zdobył trzy bramki w półfinale z Fenerbahce.
Autor: Press Focus Thomas Muller zdobył trzy bramki w półfinale z Fenerbahce.

W środę, 31 lipca, zostaną rozegrane dwa ostatnie mecze Audi Cup, turnieju rozgrywanego w Monachium. W finale Bayern podejmie Tottenham, a o 3. miejsce zagrają Real Madryt i Fenerbahce Stambuł. Mecze o godz. 18 i 20:30.

REAL – FENERBAHCE (godz. 18)
Królewscy nie mieli większych szans w półfinałowej rywalizacji z Tottenhamem, przegrali tylko 0:1, ale duża w tym zasługa Keylora Navasa. Sezon jeszcze się nie rozpoczął, a Real jest pod dużym obstrzałem mediów i kibiców. Gra słabo, przegrywa, ale należy pamiętać, że ma w nogach ciężki okres przygotowawczy. Zinedine Zidane przeciwko Kogutom dał zagrać podstawowym zawodnikom przynajmniej 65 minut, a więc w drugim spotkaniu zapewne będzie odwrotnie.
Fenerbahce zostało rozbite przez Bayern (1:6) i trudno przypuszczać, aby miało stawić czoła Królewskim. Gdyby tak się stało, to będzie oznaczać, że w drużynie Zidane’a dzieje się coraz gorzej.

NASZA PROPOZYCJA
Obie drużyny strzelą gola – TAK

KURSY
TOTALbet – 1.60
forBET – 1.59

BAYERN – TOTTENHAM (godz. 20:30)
Mistrzowie Niemiec zabawili się z Fenerbahce, strzelając Turkom 6 goli, a tracąc jedną bramkę. Hat-tricka ustrzelił Thomas Muller, a Robert Lewandowski tym razem musiał zadowolić się asystą.
W teorii Bawarczycy są faworytem, grają przecież u siebie i nikt nie spodziewa się, aby oddali trofeum. Jednak jak to w tak szybkich turniejach bywa, wiele zależy od składów, jakie wystawią trenerzy.

NASZA PROPOZYCJA
Wygrana Bayernu

KURSY
TOTALbet – 1.75
Totolotek – 1.75

kursy aktualne na 31.07, godz. 10.

Najnowsze