Bundesliga. FC Koln – Borussia Dortmund. Zapowiedź, typy

2019-08-22 22:56 Daw
Łukasz Piszczek i jego drużyna dobrze zaczęli sezon. Zdobyli Superpuchar pokonując Bayern, wysoko wygrali w pierwszej kolejce ligowej.
Autor: Press Focus Łukasz Piszczek i jego drużyna dobrze zaczęli sezon. Zdobyli Superpuchar pokonując Bayern, wysoko wygrali w pierwszej kolejce ligowej.

Borussia z przytupem rozpoczęła rozgrywki Bundesligi, bijąc Augsburg (5:1). Piłkarze z Kolonii przegrali w Wolfsburgu (1:2). Mecz 2. kolejki Bundesligi, FC Koln – Borussia Dortmund w piątek, 23 sierpnia, godz. 20:30.

Beniaminek z Koln wygrał rozgrywki 2. Bundesligi, ale gra o poziom wyżej, to już zdecydowanie wyższe wymagania. W pierwszej serii gier 1. FC nie miało większych szans z Wolfsburgiem, strzelając honorowego gola w doliczonym czasie. Kilka dni wcześniej męczyli się z SV Wehen Wiesbaden, wygrywając z beniaminkiem i na razie najgorszą drużyną 2. Bundesligi dopiero po rzutach karnych, po dogrywce było 3:3.

Borussia latem zbroiła się po zęby, wydając prawie 130 mln euro na wzmocnienia. W pierwszej kolejce pokazała moc i już jest dwa punkty przed Bayernem, który zremisował z Herthą. Wprawdzie do przerwy jeszcze miała problemy z Augsburgiem (było 1:1), ale w drugiej połowie strzeliła cztery gole, w tym trzy w 8 minut. Teraz także nie powinna mieć problemów z pokonaniem rywala. Licząc z meczami towarzyskimi, Borussia ma serię 11 wygranych meczów z rzędu, bez towarzyskich – 5.

OSTATNIE MECZE
Koln: Wolfsburg (1:2, w), Wehen (3:3, k: 3-2, w), Southampton (0:2, tow.), Villarreal (1:3, tow.), Bologna (3:1, tow.)
Borussia: Augsburg (5:1, d), Munster (4:0, tow.), Uerdingen (2:0, w), Bayern (2:0, superpuchar), St. Gallen (4:1, tow.)

OSTATNIE MECZE KOLN – BORUSSIA W KOLONII
2:3, 1:1, 2:1, 2:1, 1:6

PRZYPUSZCZALNE SKŁADY
Koln: Horn – Ehizibue, Mere, Czichos, Hector – Schindler – Skhiri, Verstraete, Kainz – Cordoba, Modeste.
Borussia: Hitz – Piszczek, Hummels, Akanji, Schulz – Witsel, Weigl – Sancho, Reus, Hazard – Paco Alacer

NASZ TYP
Powyżej 3,5 gola w meczu

KURSY (aktualne na 22.08)
TOTALbet – 2.17
Totolotek – 2.13

Najnowsze