Holandia - Czechy

i

Autor: AP Holandia - Czechy

Holandia – Walia: Typy bukmacherskie. Kursy. Oranje utrzymają prowadzenie w „polskiej” grupie?

2022-06-13 17:18

Holandia – Walia typy i kursy. Na półmetku rozgrywek w „polskiej” grupie Ligi Narodów zdecydowanie najbliżej awansu do Final Four są Holendrzy. Ekipa prowadzona przez Louisa van Gaala w trzech meczach zgromadziła siedem punktów, a swój dorobek będzie miała okazję poprawić już we wtorek. Właśnie wtedy „Oranje” podejmą bowiem zajmującą ostatnie miejsce w stawce reprezentację Walii. Czy zdaniem TOTALbet tym razem obejdzie się bez niespodzianki i gospodarze pewnie zwyciężą? Holandia – Walia typy bukmacherskie.

Wydawało się, że po wysokiej porażce Polski z Belgią (1:6) Holendrzy mogą być dla naszej reprezentacji równie bezlitośni. Stało się jednak inaczej, biało-czerwoni zagrali zdecydowanie lepiej niż kilka dni wcześniej, urywając faworytowi punkty i remisując 2:2. Wynik ten nie zmienia jednak faktu, że na półmetku fazy grupowej to właśnie „Oranje” są zdecydowanie najbliżej awansu do turnieju finałowego. Podopieczni Louisa van Gaala dzięki rozgromieniu Belgów na inaugurację (4:1) oraz pokonaniu w dramatycznych okolicznościach Walii (2:1) mają w dorobku 7 punktów i o trzy wyprzedzają reprezentacje Polski oraz Belgii. Co więcej, „Pomarańczowi” już we wtorek będą mieli doskonałą okazję do podreperowania swojego dorobku punktowego, na De Kuip w Rotterdamie podejmą bowiem zamykającą stawkę grupy 4 reprezentację Walii. Wydaje się, że ekipa prowadzona przez Louisa van Gaala nie powinna mieć w tym starciu większych problemów z sięgnięciem po komplet punktów, a najwyraźniej podobnego zdania są eksperci z TOTALbet, którzy to szanse gospodarzy oceniają zdecydowanie wyżej.

Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia

Walijczycy swój plan na czerwcowe mecze wykonali już jednak w stu procentach. Był nim rzecz jasna awans na katarski mundial, a pokonanie Ukrainy 1:0 sprawiło, że „Smoki” na imprezie tej rangi zameldują się po raz pierwszy od 1958 roku. Nic zatem dziwnego, że Robert Page oraz jego podopieczni traktują rozgrywki Ligi Narodów nieco „po macoszemu”. Przeciwko biało-czerwonym Walia zagrała w mocno eksperymentalnym składzie, ulegając naszej drużynie 1:2. W domowym meczu z Holandią było podobnie, z tą jednak różnicą, że ekipa z Wysp Brytyjskich była zdecydowanie bliżej zdobycia pierwszego punktu w obecnej kampanii. Złudzeń pozbawił ich jednak wówczas Wout Weghorst, który w 94. minucie kapitalnym strzałem głową zapewnił swojej drużynie komplet punktów. Co nie udało się z Holandią, powiodło się przeciwko Belgii – dzięki trafieniu Brennana Johnsona w samej końcówce Walijczycy zdobyli swój pierwszy punkt. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia i zespół prowadzony przez Roba Page’a z pewnością będzie chciał wywieźć z Rotterdamu jakąś zdobycz. O to nie będzie jednak łatwo, bukmacherzy z TOTALbet kurs na zwycięstwo Wyspiarzy ustalili bowiem na 8.00. Dla porównania, w przypadku wygranej „Oranje” wynosi on jedynie 1.36.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Holandia – 1.36                remis – 5.00                      Walia – 8.00

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.09                          1/2 – 1.16                          X/2 – 2.95

  • Holandia strzeli gola:

tak – 1.08                          nie – 6.60

  • Walia strzeli gola:

tak  - 1.82                          nie – 1.90

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.80            powyżej 0.5 – 1.03

poniżej 1.5 – 4.00            powyżej 1.5 – 1.22

poniżej 2.5 – 2.10            powyżej 2.5 – 1.67

poniżej 3.5 – 1.43            powyżej 3.5 – 2.70

poniżej 4.5 – 1.16            powyżej 4.5 – 4.90

poniżej 5.5 – 1.04            powyżej 5.5 – 9.20

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Holandia – Walia dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze