Josue, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Josue

PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia – Legia: Typy bukmacherskie. Kursy. „Wojskowi” wreszcie zwyciężą na Podlasiu?

2022-10-26 18:13

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa typy i kursy. Zarówno Jagiellonia, jak i Legia nie notują ostatnio w lidze najlepszych wyników. Dobrą okazją do odwrócenia tego trendu będzie… bezpośredni mecz pomiędzy tymi ekipami. Choć na papierze mocniejsi wydają się być goście ze stolicy, nie udało im się wygrać w Białymstoku żadnego z ostatnich dziewięciu spotkań. Czy zdaniem TOTALbet w najbliższą sobotę przełamią niekorzystną passę? Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa typy bukmacherskie.

Drużyna prowadzona przez Kostę Runjaicia bardzo długo nie potrafiła grać na miarę swoich możliwości. Legioniści – choć prezentowali się co najwyżej przeciętnie – punktowali regularnie, wygrywając wiele spotkań w mizernym stylu. W ubiegłotygodniowym meczu z Pogonią ekipa ze stolicy wreszcie zagrała tak, jak życzyliby sobie jej kibice. Paradoks polega na tym, że w grze „Wojskowych” zgadzało się wszystko oprócz… rezultatu. Podopieczni niemieckiego szkoleniowca już do przerwy powinni prowadzić przynajmniej różnicą trzech goli, ale ewidentnie szwankowała skuteczność. W słupek trafił Maciej Rosołek, a trzech znakomitych okazji – w tym rzutu karnego – nie wykorzystał Carlitos. Choć gospodarze grali prawdziwy koncert, prowadzili różnicą zaledwie jednej bramki. Po zmianie stron obudzili się z kolei szczecinianie, którzy szybko doprowadzili do wyrównania i mieli swoje sytuacje na strzelenie zwycięskiego gola. Pomimo tego faktu trudno powiedzieć, aby warszawianie zagrali w drugiej odsłonie słabo. Ich występ wciąż stał na wysokim poziomie, tym razem rywal postawił jednak godne warunki. Pomimo niedosytu spowodowanego stratą punktów, gra zawodników Runjaicia może jednak napawać optymizmem. Piłkarze ze stolicy kolejną okazję na potwierdzenie coraz wyższej dyspozycji będą mieli już w najbliższą sobotę, gdy na wyjeździe zmierzą się z Jagiellonią Białystok. Wg TOTALbet będą zresztą nieznacznym faworytem tego pojedynku.

Grzegorz Krychowiak trenuje z Legią Warszawa

Trzeba jednak podkreślić, że Legii gra się na Podlasiu bardzo trudno. Najlepiej świadczy o tym fakt, że zespół ze stolicy nie potrafił wygrać żadnego z dziewięciu ostatnich spotkań w Białymstoku. Aby przypomnieć sobie ostatnią wyjazdową wygraną nad Jagiellonią, musielibyśmy cofnąć się do sezonu 2016/2017. W listopadzie 2016 roku ekipa prowadzona wówczas przez Jacka Magierę wygrała bardzo pewnie 4:1, a łupem bramkowym podzielili się: Guilherme, Vadis Odjidja-Ofoe, Aleksandar Prijovic oraz Michał Kucharczyk. Honorowe trafienie dla gospodarzy przypadło natomiast w udziale Tarasowi Romanczukowi. Od tamtej pory Legia na Podlasiu głównie remisuje. Takim rozstrzygnięciem zakończyło się bowiem aż 7 z 9 późniejszych spotkań pomiędzy tymi ekipami. Pozostałe dwa wygrała natomiast „Jaga”. A skoro jesteśmy przy podopiecznych Macieja Stolarczyka, nie potrafili oni wygrać żadnego z trzech ostatnich spotkań ligowych i z pewnością mają chrapkę na przerwanie złej serii. Tym bardziej, że w dobrej dyspozycji wciąż pozostają dwie główne armaty tego zespołu – Jesus Imaz (8 bramek i asysta) oraz Marc Gual (7 bramek i 3 asysty). Jeśli przeciwko Legii także pokażą się ze swojej najlepszej strony – zwycięstwo jest możliwe. Eksperci z TOTALbet minimalnie wyżej oceniają jednak szanse na zwycięstwo gości. Kurs na takie zdarzenie bukmacher ustalił bowiem na poziomie 2.44. W przypadku triumfu białostoczan jest to natomiast 3.02.

Sonda
Czy Legia wreszcie wygra w Białymstoku?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Jagiellonia – 3.02             remis – 3.47                      Legia – 2.44

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.54                          1/2 – 1.33                          X/2 – 1.40

  • Jagiellonia strzeli gola:

tak – 1.29                          nie – 3.27

  • Legia strzeli gola:

tak – 1.23                          nie – 3.75

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.75            powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.85            powyżej 1.5 – 1.25

poniżej 2.5 – 1.98            powyżej 2.5 – 1.80

poniżej 3.5 – 1.39            powyżej 3.5 – 2.91

poniżej 4.5 – 1.14            powyżej 4.5 – 5.40

poniżej 5.5 – 1.04            powyżej 5.5 – 9.75

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa znajduje się W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze