Juventus – Lazio: Typy bukmacherskie. Kursy. „Stara Dama” lepsza w hicie kolejki?

2022-05-15 21:37
Dusan Vlahovic (Juventus)
Autor: Press Focus Dusan Vlahovic (Juventus)

Juventus – Lazio typy i kursy. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu sytuacja Juventusu jest już jasna – „Stara Dama” jest już pewna zajęcia czwartego miejsca. Najbliższy mecz będzie jednak niezwykle istotny dla rywala turyńczyków, a więc Lazio. Klub prowadzony przez Maurizio Sarriego zajmuje bowiem obecnie lokatę dającą prawo gry w Lidze Europy, ale konkurencja nie śpi. Czy zdaniem TOTALbet ekipa ze stolicy będzie w stanie wywieźć spod Piemontu komplet punktów i umocnić się na piątym miejscu? Juventus – Lazio typy bukmacherskie.

Wydaje się, że po środowym finale Pucharu Włoch obecny sezon dla Juventusu tak naprawdę się skończył. Zespół prowadzony przez Maxa Allegriego miał bowiem ostatnią szansę na zdobycie jakiegokolwiek trofeum. Szansę, którą „Stara Dama” zmarnowała, po świetnym z obu stron spotkaniu przegrywając po dogrywce 2:4. W Serie A sytuacja turyńczyków jest natomiast niezwykle klarowna – Juventus na pewno zakończy zmagania dokładnie na czwartej lokacie. Ekipa spod Piemontu do trzeciego Napoli traci bowiem 7 punktów, taką samą przewagę mając dla odmiany nad piątym w zestawieniu Lazio. Nie ma jednak wątpliwości, że zawodnicy Juventusu będą chcieli osłodzić nieco swoim kibicom wybitnie nieudany sezon, wygrywając w ostatnim meczu domowym. Nie będzie to jednak zadanie łatwe. Choć TOTALbet szanse obu zespołów na podniesienie z murawy kompletu punktów ocenia podobnie, nieco wyżej stoją jednak akcje gospodarzy.

Goście z Rzymu w najbliższym spotkaniu będą natomiast grać jak o życie. Rzymianie co prawda zajmują obecnie piąte miejsce – dające prawo gry w Lidze Europy – ale ich przewaga nad siódmą w tabeli Fiorentiną wynosi zaledwie trzy punkty. Łatwo zatem wywnioskować, że w przypadku poniedziałkowej porażki w Turynie sytuacja w walce o piątą oraz szóstą lokatę będzie przed ostatnią serią gier niezwykle, niezwykle interesująca. Trzeba jednak przyznać, że piłkarze Maurizio Sarriego na wyjazdach prezentują się w tym sezonie dość przeciętnie. Ekipa ze stolicy wygrała jedynie 8 z 18 meczów w delegacjach, w ogólnym rozrachunku notując w delegacjach 27 punktów. Z pewnością jest jednak jeden zawodnik, którego obrońcy „Starej Damy” będą musieli pilnować szczególnie pieczołowicie – to Ciro Immobile. 32-letni snajper zdobył już w tym sezonie 27 ligowych goli i bardzo pewnie zmierza po koronę króla strzelców. Co ciekawe, drugi w tej klasyfikacji jest obecnie… Dusan Vlahovic, który od stycznia tego roku występuje przecież dla Juventusu. Wracając jednak do Immobile – jeśli będzie miał swój dzień, Lazio jak najbardziej może pokusić się o wywiezienie z Turynu kompletu punktów. Podobnie uważają także eksperci z TOTALbet, którzy wciąż większe szanse dają jednak gospodarzom. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo turyńczyków bukmacher płaci bowiem 2.30 zł, potencjalny triumf gości ze stolicy wyceniono natomiast na 2.95 zł.

Sonda
Kto w sezonie 2021/22 zostanie mistrzem Włoch?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Juventus – 2.30                remis – 3.40                      Lazio – 2.95

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.38                          1/2 – 1.30                          X/2 – 1.60

  • Juventus strzeli gola:

tak – 1.22                          nie – 3.90

  • Lazio strzeli gola:

tak – 1.30                          nie – 3.20

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.80            powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 3.70            powyżej 1.5 – 1.23

poniżej 2.5 – 1.95            powyżej 2.5 – 1.77

poniżej 3.5 – 1.37            powyżej 3.5 – 2.90

poniżej 4.5 – 1.12            powyżej 4.5 – 5.40

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 10.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Juventus – Lazio znajduje się W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze