Legia – Cracovia: Typy bukmacherskie. Kursy. Vukovic pożegna się zwycięstwem?

2022-05-19 10:41
Lech Poznań - Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Lech Poznań - Legia Warszawa

Legia – Cracovia typy i kursy. Nieudany dla Legii pod każdym względem sezon 2021/2022 dobiega wreszcie końca. Drużyna z Warszawy, która przez pewien czas znajdowała się nawet w strefie spadkowej, ostatecznie zakończy rozgrywki w środku stawki. Wygląda na to, że latem klub czeka rewolucja, ale najpierw trzeba jeszcze rozegrać domowy mecz z Cracovią. Czy zdaniem TOTALbet Aleksandar Vukovic w swoim ostatnim meczu w roli szkoleniowca warszawskiego klubu ma szansę pokonać „Pasy”? Legia – Cracovia typy bukmacherskie.

Pewnym jest już, że Aleksandar Vukovic po zakończeniu obecnego sezonu przestanie pełnić funkcję szkoleniowca Legii Warszawa. Jego miejsce prawdopodobnie zajmie dotychczasowy opiekun Pogoni Szczecin – Kosta Runjaic. Trzeba natomiast przyznać, że „Vuko” zasłużył od klubu na godne podziękowanie, tak naprawdę ratując ustępujących mistrzów Polski przed spadkiem z PKO BP Ekstraklasy. Serb przejmował bowiem drużynę, gdy ta znajdowała się w strefie spadkowej. Choć początki nie były łatwe, na wiosnę zespół pod jego wodzą prezentował się już znacznie lepiej, przy okazji dużo regularniej punktując. Jedyną poważną rysą na pracy 43-latka jest porażka z Rakowem Częstochowa (0:1) w półfinale Pucharu Polski, która przekreśliła szanse Legii na występy w kolejnym sezonie w europejskich pucharach. W lidze „Wojskowi” w miarę pewnie zapewnili sobie jednak utrzymanie, a obecnie z dorobkiem 40 punktów zajmują 10. miejsce. Nie jest to naturalnie szczyt marzeń, ale biorąc pod uwagę sytuację na początku roku – legioniści nie mogą narzekać. Ostatnim meczem Vukovicia w roli szkoleniowca Legii będzie domowe starcie z Cracovią, a serbski trener z pewnością zrobi wszystko, aby godnie pożegnać się z klubem oraz kibicami. Zdaniem TOTALbet istnieje duża szansa na taki rozwój wypadków – w opinii bukmachera faworytem tego pojedynku będą gospodarze.

Cracovia przyjedzie jednak do Warszawy z jasno określonym celem, którym będzie zwycięstwo. „Pasy” wciąż celują bowiem w zajęcie na koniec sezonu szóstego miejsca, co jednak nie jest zależne tylko od nich. Aby tak się faktycznie stało, podopieczni Jacka Zielińskiego muszą wygrać przy Łazienkowskiej, a w tym samym czasie Radomiak Radom musiałby stracić punkty w Gliwicach, w meczu z Piastem. Wracając jednak do meczu w stolicy – biorąc pod uwagę ostatnie występy Cracovii wydaje się, że stać ją na powrót do domu „z tarczą”. Z siedmiu minionych spotkań zespół ze stolicy Małopolski przegrał tylko jedno – na wyjeździe z Wartą Poznań (0:1). W pozostałych starcia odniósł natomiast cztery zwycięstwa i zanotował dwa remisy. Dodatkowym atutem może być fakt, że drużyna prowadzona przez Zielińskiego całkiem nieźle gra w tym sezonie na wyjazdach, inkasując w takich meczach 20 punktów. Jeśli dołożymy do tego fakt, że Legia przed własną publicznością przegrała aż siedem meczów ligowych, ewentualne zwycięstwo gości staje się coraz bardziej prawdopodobne. Eksperci z TOTALbet są jednak nieco innego zdania, w ich opinii faworytem będzie bowiem Legia. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo zespołu z Warszawy płaci 1.90 zł. Potencjalny triumf „Pasów” wyceniono na 4.00 zł.

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Legia – 1.90                      remis – 3.40                      Cracovia – 4.00

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.23                          1/2 – 1.30                          X/2 – 1.85

  • Legia strzeli gola:

tak – 1.18                          nie – 4.30

  • Cracovia strzeli gola:

tak – 1.46                          nie – 2.55

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.20            powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.45            powyżej 1.5 – 1.28

poniżej 2.5 – 1.85            powyżej 2.5 – 1.87

poniżej 3.5 – 1.32            powyżej 3.5 – 3.15

poniżej 4.5 – 1.10            powyżej 4.5 – 6.00

poniżej 5.5 – 1.01            powyżej 5.5 – 11.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Legia – Cracovia dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze