Josue, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Josue

PKO BP Ekstraklasa

Legia – Korona: Typy bukmacherskie. Kursy. „Wojskowi” rozpoczną pogoń za liderem?

2023-01-27 9:59

Legia Warszawa – Korona Kielce typy i kursy. Choć piłkarze Legii Warszawa na półmetku rozgrywek zajmują pozycję wicelidera PKO BP Ekstraklasy, ich szanse na zdobycie mistrzostwa Polski nie są zbyt duże. Wszystko z powodu aż 9-punktowej straty do Rakowa Częstochowa. Jeśli zatem podopieczni Kosty Runjaicia chcą jeszcze marzyć o odzyskaniu tytułu, muszą na wiosnę wygrywać mecz za meczem. Najlepiej już od najbliższej niedzieli, gdy w stolicy zamelduje się Korona Kielce. Czy wg TOTALbet zwycięstwo „Wojskowych” jest możliwe? Legia Warszawa – Korona Kielce typy bukmacherskie.

Trzeba przyznać, że obecny sezon w wykonaniu Legii trudno ocenić jednoznacznie. Z pewnością jest on o niebo lepszy od poprzednich rozgrywek, gdy „Wojskowi” bardzo długo znajdowali się w strefie spadkowej, a losy własnego utrzymania przesądzili dopiero na kilka kolejek przed końcem. Mimo wszystko do gry zespołu pod wodzą Kosty Runjaicia wciąż jest sporo zastrzeżeń. W wielu spotkaniach legioniści nie prezentowali wcale ofensywnego, przyjemnego dla oka stylu gry – były to raczej zwycięstwa wymęczone, na które nie patrzyło się z wielką przyjemnością. Na koniec najważniejsze są jednak punkty, a tych warszawianie uzbierali całkiem sporo. 32 „oczka” dają po pierwszej rundzie pozycję wicelidera PKO BP Ekstraklasy, jednak z aż 9-punktową stratą do prowadzącego Rakowa Częstochowa. Jeśli zatem Legia wciąż marzy o odzyskaniu tytułu mistrzowskiego, margines błędu w rundzie rewanżowej jest naprawdę bardzo, bardzo mało. Drużyna prowadzona przez niemieckiego szkoleniowca musi już na samym początku złapać dłuższą serię zwycięstw i liczyć na potknięcia rywala. Pierwsza okazja do zdobycia kompletu punktów przez „Wojskowych” wydaje się przednia – już w niedzielę na Łazienkowskiej zamelduje się znajdująca się na przedostatnim miejscu w tabeli Korona Kielce. Nic dziwnego, że wg TOTALbet zdecydowanym faworytem tej potyczki będą gospodarze.

Jakub Wawrzyniak o wyborze Fernando Santosa

Kielczanie w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami pokazali jednak, że w żadnym wypadku nie można ich lekceważyć. W 1. kolejce nowego sezonu obie drużyny podzieliły się punktami – prowadzenie dał gościom z Warszawy Ernest Muci, wyrównał kilka minut później Jakub Łukowski. Wówczas wydawało się jeszcze, że Korona będzie niewygodnym rywalem dla każdej drużyny w PKO BP Ekstraklasie i raczej nie będzie miała problemów ze spokojnym utrzymaniem. Rzeczywistość okazała się jednak inna – drużyna grała słabo, za co utratą posady zapłacić dotychczasowy szkoleniowiec Leszek Ojrzyński. Jego miejsce zajął Kamil Kuzera, który podkreślał na przedmeczowej konferencji, że jego zespół stać na sprawienie niespodzianki. - Legia na pewno jest faworytem na papierze, ale uważam, że mamy dobrych piłkarzy, jesteśmy zorganizowani, przygotowani na niedzielny mecz. Wiadomo, że przed spotkaniem wartości zawodników stołecznej drużyny są zdecydowanie wyższe od naszych, lecz zostaje jeszcze boisko. Trzymam się tego, że zawsze trzeba dać z siebie wszystko na murawie i nie pozwolić na to, by ktoś mógł powiedzieć, że był od nas szybszy, silniejszy, bardziej mu zależało. Futbol to gra otwarta, wszystko przed nami – mówił. Wg ekspertów z TOTALbet nie powinno dojść jednak do niespodzianki. W opinii bukmachera murowanym faworytem będą gospodarze.

Sonda
Czy Legia sięgnie w sezonie 2022/2023 po mistrzostwo Polski?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Legia – 1.44                      remis – 4.95                      Korona – 8.00

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.10                          1/2 – 1.19                          X/2 – 2.68

  • Legia strzeli gola:

tak – 1.10                          nie – 6.10

  • Korona strzeli gola:

tak – 1.80                          nie – 1.95

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 10.00          powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 3.85            powyżej 1.5 – 1.25

poniżej 2.5 – 2.02            powyżej 2.5 – 1.77

poniżej 3.5 – 1.40            powyżej 3.5 – 2.91

poniżej 4.5 – 1.15            powyżej 4.5 – 5.30

poniżej 5.5 – 1.05            powyżej 5.5 – 9.75

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Legia Warszawa – Korona Kielce znajduje się W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze