Josue, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Josue

PKO BP Ekstraklasa

Legia – Warta: Typy bukmacherskie. Kursy. Legia stanie na Warcie?

2022-10-06 13:08

Legia Warszawa – Warta Poznań typy i kursy. Choć przed tygodniem Legia z pewnością nie zagrała wielkiego meczu, udało jej się wywieźć z Poznania punkt po bezbramkowym remisie z Lechem. Już tydzień później podopieczni Kosty Runjaicia przy Łazienkowskiej podejmą z kolei inną ekipę ze stolicy Wielkopolski – Wartę. Tym razem podział punktów nie wchodzi już jednak w grę, a jedynym celem „Wojskowych” jest zwycięstwo. Czy zdaniem ekspertów z TOTALbet jest to prawdopodobny scenariusz? Legia Warszawa – Warta Poznań typy bukmacherskie.

Obecny sezon w wykonaniu Legii z pewnością można ocenić dwojako. Z jednej strony gra nie porywa, większość spotkań podopieczni Kosty Runjaicia rozgrywają co najwyżej na przeciętnym poziomie. Z drugiej jednak strony najważniejsze w piłce są bramki oraz zdobywane punkty. A tych legionistom nie brakuje. Zespół ze stolicy w 11 dotychczasowych meczach uzbierał 21 punktów, co aktualnie daje mu pozycję wicelidera. I choć kibice klubu z Łazienkowskiej oczekują po swoich pupilach zdecydowanie więcej, niemiecki szkoleniowiec warszawian apeluje o cierpliwość. - Minęło jedenaście kolejek, ale wciąż próbujemy się odnaleźć. Znacie nasze ruchy dotyczące transferów z klubu i do drużyny. Wiecie również, jak wyglądają nasze możliwości kadrowe. Musieliśmy dokonywać wielu zmian. W dalszym ciągu dostosowujemy koncepcję i system, by osiągnąć maksymalnie wysoki poziom. Każde spotkanie może przyczynić się do poprawienia naszego ustawienia. Wciąż szukamy swojej tożsamości, ale każdy mecz nas do tego przybliża – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej. Warto przy tym dodać, że Legia w tym sezonie jest przed własną publicznością niemal bezbłędna, notując 4 wygrane oraz remis. Zdaniem bukmacherów z TOTALbet ta passa powinna zostać w sobotę przedłużona, faworytem będą bowiem gospodarze.

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

Jeśli jednak któraś z drużyn może myśleć o wywiezieniu z Łazienkowskiej kompletu punktów, zdecydowanie jest to Warta. Choć podopieczni Dawida Szulczka w ligowej tabeli plasują się dopiero na 11. pozycji, w meczach wyjazdowych radzą sobie doprawdy znakomicie. Dość powiedzieć, że gdyby zestawić tabelę jedynie na podstawie meczów na obcych stadionach, poznański zespół byłby w niej liderem! „Warciarze” potknęli się tylko raz – na inaugurację z Rakowem (0:1). Kolejne pięć delegacji w ich wykonaniu to aż 4 zwycięstwa oraz remis z Lechią Gdańsk. Nie dziwi zatem, że w Warszawie nieco obawiają się tego meczu. - To drużyna, która stawia na regularny futbol. Stawiają na dobrze zorganizowaną defensywę, w której pojawia się momentami 9-10 zawodników. Mają swój styl i często z niego stawiają, a przez to są groźni dla rywali poprzez kontrataki. Są także zdolni do wysokiego pressingu – komplementuje rywali trener Legii. Czy drużyna ze stolicy Wielkopolski faktycznie będzie w stanie sprawić kolejną niespodziankę i wywieźć ze stolicy komplet punktów? Zdaniem TOTALbet jest to jednak scenariusz niezbyt prawdopodobny. Bukmacher kurs na takie zdarzenie ustalił bowiem na poziomie 4.10, w przypadku legionistów jest to natomiast 1.92.

Sonda
Czy Legia wróci do pierwszej trójki ekstraklasy w sezonie 2022/23?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Legia – 1.92                      remis – 3.65                      Warta – 4.10

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.25                          1/2 – 1.30                          X/2 – 1.82

  • Legia strzeli gola:

tak – 1.22                          nie – 3.85                          

  • Warta strzeli gola:

tak – 1.22                          nie – 3.85

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.25            powyżej 0.5 – 1.06

poniżej 1.5 – 3.10            powyżej 1.5 – 1.36

poniżej 2.5 – 1.72            powyżej 2.5 – 2.09

poniżej 3.5 – 1.26            powyżej 3.5 – 3.70

poniżej 4.5 – 1.09            powyżej 4.5 – 7.20

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 12.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Legia Warszawa – Warta Poznań dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze