Mundialowy JACKPOT. Zgarnij fortunę dzięki TOTALbet! zdjęcie do artykułu

i

Autor: Materiały prasowe

Katar 2022

Mundialowy JACKPOT. Zgarnij fortunę dzięki TOTALbet!

2022-11-21 0:00 Materiał sponsorowany

Mistrzostwa świata w piłce nożnej rozpoczęte! 20 listopada nastąpiła inauguracja zmagań 32 reprezentacji z całego globu, które wyłonią między sobą tytuł najlepszej drużyny na świecie. Tytułu bronią Francuzi, którzy przed czterema laty pokonali w finale Chorwację. Kto sięgnie po złoto tym razem? Kandydatów jest wielu, ale jedno jest pewne – wraz z poszczególnymi reprezentacjami wygrywać będą mogli także gracze TOTALbet! Wszystko z powodu promocji o nazwie „JACKPOT”, przygotowanej przez legalnego polskiego bukmachera. Na czym ona polega? Dowiecie się, czytając poniższy artykuł.

MŚ Katar 2022

Mistrzostwa świata w Katarze stanowią kompletny przewrót w piłkarskim kalendarzu. Po raz pierwszy w historii światowy czempionat odbędzie się bowiem nie latem, a w trakcie sezonu ligowego. Polacy w swoim pierwszym meczu grupowym zmierzą się z Meksykiem. W kolejnych dniach biało-czerwoni zmierzą się jeszcze z Arabią Saudyjską oraz Argentyną. Łącznie podczas MŚ 2022 rozegrane zostanę 64 spotkania, a promocja „JACKPOT” przygotowana przez TOTALbet obejmuje każdy z nich!

Czym jest JACKPOT?

JACKPOT jest promocją przygotowaną przez TOTALbet, która umożliwi klientom legalnego polskiego bukmachera emocjonowanie się mundialem w jeszcze większym stopniu niż wcześniej. W trakcie trwania turnieju dla graczy dostępne będą dwie możliwości:

  • JACKPOT – dotyczący każdego, pojedynczego meczu mistrzostw świata. Pula startuje od 1000 PLN i rośnie wraz z ilością postawionych kuponów na dane spotkanie. Jest to procent odpisu z każdego kuponu. Co zatem trzeba zrobić? Wystarczy wytypować dokładny wynik danego pojedynku za kwotę minimum 50 PLN, wówczas gracz może wziąć udział w podziale puli, która zostanie podzielona po równo na każdą osobę, która postawiła kupon spełniający warunki promocji. Co istotne, istnieje możliwość zawarcia dowolnej liczby kuponów na dane spotkanie.
  • FINAŁOWY JACKPOT – z pulą nagród 100 000 PLN! Do kwoty tej trzeba ponadto doliczyć niezdobyte wcześniej jackpoty. Zasady są bliźniaczo podobne jak w pierwszym przypadku. Wystarczy poprawnie wytypować wynik finałowego spotkania za minimum 50 PLN i wziąć udział w podziale puli. Także i w tym przypadku można zawrzeć dowolną liczbę kuponów na ten sam mecz.

Rzecz jasna, oprócz promocji „JACKPOT” bukmacherzy z TOTALbet na bieżąco przygotowywać będą niezwykle bogatą ofertę dotyczącą poszczególnych wydarzeń mundialowych. Zarówno tych dotyczących pojedynczych spotkań, jak i np. zwycięzcy całego turnieju. „JACKPOT” jest jednak ogromnym urozmaiceniem, swego rodzaju powiewem świeżości w bukmacherskim świecie. Graczu! Jeśli chcesz emocjonować się mundialem jeszcze bardziej niż do tej pory, cieszyć się ze zwycięstw równie mocno jak piłkarze poszczególnych reprezentacji – skorzystaj z promocji TOTALbet i zagraj o „JACKPOT-a”!

Regulamin promocji dostępny jest W TYM MIEJSCU.

TOTALbet jest legalną, polską firmą bukmacherską. Na rynku wyróżnia ją jakość zgodna z zachodnimi standardami oraz niezwykle atrakcyjny i szeroki zakres zakładów. TOTALbet wspiera polski sport, będąc sponsorem m.in. Warty Poznań czy Aluronu CMC Warta Zawiercie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze