Brondby - Pogoń RELACJA NA ŻYWO Brondby - Pogoń RELACJA NA ŻYWO El. Liga Konferencji rewanż Brondby - Pogoń Szczecin za darmo live online 28.07 Brondby - Pogoń WYNIK NA ŻYWO, SKŁADY

i

Autor: Cyfra Sport Brondby - Pogoń RELACJA NA ŻYWO Astana - Raków RELACJA NA ŻYWO El. Liga Konferencji rewanż Brondby - Pogoń Szczecin za darmo live online 28.07 Brondby - Pogoń WYNIK NA ŻYWO, SKŁADY

„Portowcy” podejmą lidera

Pogoń – Wisła P.: Typy bukmacherskie. Kursy. Passa lidera zostanie przerwana?

2022-08-12 12:55

Pogoń Szczecin – Wisła Płock typy i kursy. Takiego początku sezonu w wykonaniu Wisły Płock nie spodziewał się chyba nikt. Podopieczni Pavola Stano idą na razie jak burza, po czterech kolejkach mając na koncie komplet punktów, bez najmniejszych skrupułów odprawiając z kwitkiem kolejnych rywali. W najbliższej kolejce o podtrzymanie tej passy będzie jednak bardzo trudno, „Nafciarze” na wyjeździe zmierzą się bowiem z zamykającą podium Pogonią Szczecin. Czy zdaniem TOTALbet ekipa z Płocka po raz kolejny będzie mogła cieszyć się ze zwycięstwa? Pogoń Szczecin – Wisła Płock typy bukmacherskie.

Napisać, że Wisła Płock notuje udany początek sezonu – to tak naprawdę nic nie napisać. Wydawało się, że drużyna Pavola Stano czekać będzie bardzo trudny początek sezonu, ich rywalami były bowiem m.in. Lechia Gdańsk oraz Lech Poznań. Tymczasem „Nafciarze” wrzucili piąty bieg i najwyraźniej nie mają zamiaru ściągać nogi z gazu. Ich bilans po czterech ligowych kolejkach? Komplet zwycięstw, 14 bramek strzelonych i jedynie 2 stracone. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie. Drużyna prowadzona przez słowackiego szkoleniowca może nie zawsze gra efektownie i z polotem, ale za to do bólu opanowała żelazną konsekwencję i „kąsanie” rywali w teoretycznie najtrudniejszych momentach meczów. Ligowi eksperci zaczynają już zadawać sobie pytania, kiedy znakomita seria płocczan zostanie w końcu zakończona. Być może stanie się to w… najbliższej kolejce. W sobotę ekipę z Mazowsza czeka bowiem bardzo trudny, wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin. Pomimo znakomitej dyspozycji wiślaków, zdecydowanym faworytem tego starcia będą w opinii bukmacherów z TOTALbet gospodarze.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Sęk w tym, że „Portowcy” w lidze również spisują się w tym sezonie bardzo przyzwoicie. Wyjątkiem była nieoczekiwana, poniesiona w słabym stylu porażka w wyjazdowym meczu przeciwko Śląskowi Wrocław (1:2). Oprócz tego drużyna prowadzona przez Jensa Gustafssona odniosła jednak trzy zwycięstwa, co pozwala jej zajmować obecnie miejsce na najniższym stopniu podium. Trzeba jednak podkreślić, że wygrane nie przychodziły ekipie ze Szczecina łatwo. Przeciwnie, tak naprawdę każde z nich można uznać za nieco „wymęczone”, a losy tych spotkań ważyły się do samego końca. Wszystkie trzy spotkania Pogoń wygrywała zresztą jednym golem: z Widzewem Łódź oraz Wartą Poznań 2:1, z Jagiellonią natomiast 1:0. Nie zmienia to jednak faktu, że dorobek punktowy trzeciej drużyny ubiegłego sezonu wygląda całkiem dobrze, a po sobotnim meczu z Wisłą Płock może się jeszcze polepszyć. W przypadku ewentualnego zwycięstwa drużyna prowadzona przez szwedzkiego szkoleniowca może nawet zakotwiczyć na fotelu lidera. Zdaniem ekspertów z TOTALbet wygrana drużyny ze Szczecina jest zresztą dość prawdopodobna. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na taki rozwój wypadków płaci bowiem 1.83 zł. Ewentualny triumf gości z Płocka „wyceniono” natomiast na 4.23.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Pogoń – 1.83                    remis – 3.74                      Wisła – 4.23

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.24                          1/2 – 1.28                          X/2 – 1.89

  • Pogoń strzeli gola:

tak – 1.17                          nie – 4.51

  • Wisła strzeli gola:

tak – 1.44                          nie – 2.59

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.15            powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 3.70            powyżej 1.5 – 1.25

poniżej 2.5 – 1.95            powyżej 2.5 – 1.80

poniżej 3.5 – 2.93            powyżej 3.5 – 2.93

poniżej 4.5 – 1.13            powyżej 4.5 – 5.35

poniżej 5.5 – 1.04            powyżej 5.5 – 9.33

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Pogoń Szczecin – Wisła Płock dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze