Raków Częstochowa

i

Autor: Cyfra Sport Raków Częstochowa

Decydujący dwumecz

Raków – Slavia: Typy bukmacherskie. Kursy. Wicemistrz Polski walczy o fazę grupową!

2022-08-16 16:57

Raków Częstochowa – Slavia Praga typy i kursy. Już w czwartek piłkarze wicemistrza Polski rozpoczną dwumecz decydujący o awansie do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Drużynę prowadzącą przez Marka Papszuna czeka jednak naprawdę trudne zadanie, ich rywalem będzie bowiem Slavia Praga. Czy zdaniem bukmacherów z TOTALbet „Medaliki” będą w stanie przed własną publicznością wypracować sobie pokaźną zaliczkę? Raków Częstochowa – Slavia Praga typy bukmacherskie.

Choć Raków w ostatnich tygodniach nie błyszczy w PKO BP Ekstraklasie, w eliminacjach Ligi Konferencji Europy radzi sobie znakomicie. Podopieczni Marka Papszuna swoją tegoroczną przygodę w Europie rozpoczęli od dwumeczu z kazachską Astaną. Dwumeczu, w którym już „do przerwy” było wiadomo kto awansuje do dalszych gier – wicemistrzowie Polski przed własną publicznością rozgromili rywala 5:0. Choć rewanż był jedynie formalnością, częstochowianie i tak pokazali charakter, zwyciężając 1:0. W kolejnej rundzie Raków mierzył się ze słowackim Spartakiem Trnawa, ale i w tym przypadku trudno mówić o wyrównanej rywalizacji. „Medaliki” już w starciu wyjazdowym wypracowały sobie solidną zaliczkę (2:0 po dublecie Iviego Lopeza), przed własną publicznością stawiając kropkę nad „i”. Wyeliminowanie Słowaków sprawiło, że Raków jest już tylko o jeden mały krok od fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. O awans do tej fazy rozgrywek będzie jednak bardzo trudno, ich rywalem będzie bowiem Slavia Praga. Obawy kibiców zdają się podzielać również eksperci z TOTALbet, wg bukmachera faworytem pierwszego starcia będą bowiem przyjezdni.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Ubiegłoroczne rozgrywki pokazały już jednak, że Slavia jest zespołem do ogrania. Właśnie wtedy – w ostatniej rundzie el. Ligi Europy – z ekipą ze stolicy Czech mierzyła się Legia Warszawa. Zdecydowanym faworytem wydawali się wówczas prażanie, ale dwumecz okazał się bardzo wyrównany. W Czechach padł remis 2:2, w Warszawie natomiast szybka czerwona kartka dla gości sprawiła, że ostatecznie to „Wojskowi” okazali się lepsi, zwyciężając 2:1 i wywalczając awans do fazy grupowej. Wszyscy dobrze życzący Rakowowi z pewnością liczą na powtórkę sprzed roku, ale o to nie będzie łatwo. Zespół prowadzony przez Jindricha Tripsowskiego, podobnie jak częstochowianie, także radzą sobie bardzo dobrze. Czesi najpierw przejechali się bowiem po drużynie z Gibraltaru – St. Joseph’s (4:0 na wyjeździe oraz 7:0 u siebie), a następnie po stojącym na wysokim poziomie dwumeczu wyeliminowali Panathinaikos Ateny (1:1 na wyjeździe i 2:0 u siebie). Teraz na ich drodze do fazy grupowej stanie jednak zdecydowanie najtrudniejszy rywal. Pomimo tego faktu eksperci z TOTALbet przewidują, że awans powinien paść łupem Slavii. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na taki rozwój wypadków płaci bowiem 1.36 zł, w przypadku wygranej Rakowa w dwumeczu byłoby to natomiast 2.90 zł.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Raków – 2.68                    remis – 3.18                      Slavia – 2.48

  • Awans:

Raków – 2.90                    Slavia – 1.36

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.46                          1/2 – 1.31                          X/2 – 1.40

  • Raków strzeli gola:

tak – 1.32                          nie – 3.08

  • Slavia strzeli gola:

tak – 1.29                          nie – 3.25

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.31            powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.16            powyżej 1.5 – 1.29

poniżej 2.5 – 1.75            powyżej 2.5 – 1.93

poniżej 3.5 – 1.28            powyżej 3.5 – 3.23

poniżej 4.5 – 1.09            powyżej 4.5 – 5.83

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 9.06

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Raków Częstochowa – Slavia Praga dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze