Śląsk – Lechia TV TRANSMIJA NA ŻYWO Śląsk – Lechia STREAM LIVE ONLINE Śląsk – Lechia GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: Cyfra Sport

PKO BP Ekstraklasa

Śląsk – Warta: Typy bukmacherskie. Kursy. Kto oddali się od strefy spadkowej?

2022-10-03 11:42

Śląsk Wrocław – Warta Poznań typy i kursy. Zarówno Śląsk Wrocław, jak i Warta Poznań nie mogą zaliczyć początku obecnych rozgrywek do udanych. Obie drużyny spisują się nieco poniżej oczekiwań, wciąż znajdując się blisko strefy spadkowej. Poniedziałkowy mecz pomiędzy tymi zespołami jest natomiast szansą na to, aby choć jedna z tych drużyn mogła złapać głębszy oddech. Kto zdaniem TOTALbet ma większe szanse na zwycięstwo? Śląsk Wrocław – Warta Poznań typy bukmacherskie.

Po nieudanym w wykonaniu Śląska ubiegłym sezonie wydawało się, że zatrudnienie w roli szkoleniowca Ivana Djurdjevicia może być znakomitym posunięciem wrocławskich działaczy. Jak na razie „Wojskowi” pod wodzą Serba jednak nie błyszczą. Drużyna z Dolnego Śląska z dotychczasowych dziesięciu meczów wygrała zaledwie trzykrotnie, co pozwala im na okupowanie w ligowej tabeli jedynie trzynastej lokaty. Śląsk w pojedynczych meczach potrafił jednak pokazać, że drzemie w nim spory potencjał. Tak było choćby w wyjazdowym meczu z Lechem Poznań (1:0) czy domowym starciu z Pogonią Szczecin (2:1). Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że drużynie prowadzonej przez serbskiego szkoleniowca wciąż brakuje regularności. Wszyscy we Wrocławiu mają jednak nadzieję, że wraz z upływem czasu drużyna będzie prezentowała się coraz lepiej. Dobrą okazją na poprawienie swojej sytuacji piłkarze Śląska będą mieli już w najbliższy poniedziałek, gdy we Wrocławiu zamelduje się Warta Poznań. Choć obie drużyny w ligowej tabeli dzielą jedynie dwa punkty, faworytem w opinii bukmacherów z TOTALbet będą jednak gospodarze.

Iga Świątek o memach z Lewandowskim

„Warciarze” w obecnym sezonie także nie prezentują się jednak na miarę możliwości. Ekipa prowadzona przez Dawida Szulczka w drugiej połowie ubiegłych rozgrywek pokazała, że drzemią w niej spore możliwości. Ostatnie miesiące nie są jednak dla Wielkopolan zbyt udane. Wyniki doskonale to zresztą obrazują – Warta w dziesięciu dotychczasowych spotkaniach ugrała zaledwie 11 punktów i zajmuje obecnie miejsce w strefie spadkowej. Paradoksalnie szanse poznaniaków na zwycięstwo zwiększa fakt, że mecz ten rozegrają na wyjeździe. Tak się bowiem składa, że aż 10 z tych punktów Adam Zrelak i jego koledzy ugrali w delegacjach. Jeśli zresztą w tabeli PKO BP Ekstraklasy weźmiemy pod uwagę jedynie rezultaty meczów wyjazdowych, okazałoby się, że Warta okupowałaby pozycję wicelidera! Podopieczni najmłodszego szkoleniowca w lidze potrafili już zwyciężyć na stadionach Miedzi Legnica (2:1), Korony Kielce (1:0) oraz Cracovii (2:0). Czy w najbliższy poniedziałek drużyna ze stolicy Wielkopolski zbierze czwarty wyjazdowy skalp? Zdaniem ekspertów z TOTALbet jest to możliwe, choć mimo wszystko faworytem będzie Śląsk. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf gospodarzy płaci bowiem 2.50 zł. Analogiczny zarobek w przypadku wygranej gości z Poznania wyniesie natomiast 3.25 zł.

Jerzy Brzęczek nie jest już szkoleniowcem Wisły Kraków. Zobacz najlepsze memy z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski. Galeria poniżej:

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Śląsk – 2.50                       remis – 3.42                      Warta – 3.25

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.37                          1/2 – 1.34                          X/2 – 1.55

  • Śląsk strzeli gola:

tak – 1.31                          nie – 3.15

  • Warta strzeli gola:

tak – 1.42                          nie – 2.68

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.60            powyżej 0.5 – 1.08

poniżej 1.5 – 2.93            powyżej 1.5 – 1.39

poniżej 2.5 – 1.65            powyżej 2.5 – 2.20

poniżej 3.5 – 1.24            powyżej 3.5 – 4.00

poniżej 4.5 – 1.07            powyżej 4.5 – 7.80

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 13.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Śląsk Wrocław – Warta Poznań dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze