Iga Świątek

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express Iga Świątek

Polka zmierzy się z Brazylijką

Świątek – Haddad Maia: Typy bukmacherskie. Kursy. Iga obierze kurs na zwycięstwo?

2022-08-11 16:20

Iga Świątek – Beatriz Haddad Maia typy i kursy. Iga Świątek bardzo udanie rozpoczęła swoje występy podczas turnieju WTA w Toronto. Liderka światowego rankingu w swoim inauguracyjnym spotkaniu w nieco ponad godzinę rozbiła Ajlę Tomljanovic z Australii (6:1, 6:2). Teraz na drodze naszej najlepszej tenisistki stanie Brazylijka – Beatriz Haddad Maia. Czy zdaniem TOTALbet urodzona w Warszawie zawodniczka pokona kolejną przeszkodę w drodze po końcowy triumf? Iga Świątek – Beatriz Haddad Maia typy bukmacherskie.

Iga Świątek z przytupem rozpoczęła turniej WTA w Montrealu. Nasza najlepsza tenisistka potrzebowała bowiem zaledwie 65 minut, aby odprawić z kwitkiem Australijkę Ajlę Tomljanovic. Rywalka nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki, wygrywając w całym spotkaniu jedynie trzy gemy. Trudno jeszcze wyciągać daleko idące wnioski, ale po pierwszym meczu wydaje się prawdopodobne, że 21-latka wygra swój pierwszy turniej od czasu triumfu we French Open. Do tego jednak wciąż daleka droga, a najbliższą przeszkodą liderki światowego rankingu będzie Brazylijka Beatriz Haddad Maia. 26-letnia zawodniczka zajmuje obecnie 24. miejsce w rankingu WTA, niewątpliwie nie będzie zatem łatwą rywalką. W ostatnim czasie Haddad Maia jednak nie błyszczy – zarówno podczas Wimbledonu, jak i turnieju WTA w San Jose odpadała już w pierwszej rundzie. Nie może zatem dziwić, że w opinii ekspertów z TOTALbet to Polka będzie zdecydowaną faworytką tego starcia. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf Świątek płaci 1.11 zł, analogiczny zarobek w przypadku zwycięstwa Brazylijki wyniósłby natomiast 5.86 zł.

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery

Wysokie i pewne zwycięstwo Igi Świątek nad Ajlą Tomljanovic sprawiło, że z miejsca stała się ona niemal murowaną faworytką do końcowego zwycięstwa w całym turnieju. Kurs 2.65 na takie zdarzenie dość wyraźnie obrazuje, że liderka światowego rankingu nie powinna mieć kłopotów z awansem do decydujących rund. Dość powiedzieć, że druga w tym zestawieniu jest rozstawiona z nr 15 Simona Halep, która już w czwartek wieczorem w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Jil Belen Teichmann ze Szwajcarii. Kurs na wygraną Rumunki w Toronto eksperci z TOTALbet ustalili na poziomie 6.00 – ponad dwukrotnie wyższym niż w przypadku Świątek. W dalszej kolejności bukmacher faworytek upatruje w Amerykance Coco Gauff (7.40), Szwajcarce Belindzie Bencic (11.00) oraz Kanadyjce Biance Andreescu. Kurs na końcowy triumf najbliższej rywalki Świątek – Beatriz Haddad Maia – ustalono natomiast na poziomie 45.00.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra turniej w Toronto?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Iga Świątek – 1.11                          Beatriz Haddad Maia – 5.86

  • Dokładny wynik:

Świątek 2:0 – 1.36                          Świątek 2:1 – 4.12

Haddad 2:0 – 11.09                        Haddad 2:1 – 12.11

  • Iga Świątek wygra seta:

tak – 1.04                                         nie – 7.89

  • Beatriz Haddad Maia wygra seta:

tak – 2.69                                         nie – 1.39

  • Zwycięzca turnieju w Toronto:

Iga Świątek – 2.65

Simona Halep – 6.00

Coco Gauff – 7.40

Belinda Bencic – 11.00

Bianca Andreescu – 11.00

Maria Sakkari – 13.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Iga Światek – Beatriz Haddad Maia dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze