TYPER MUNDIAL – wygrywaj wspólnie z biało-czerwonymi dzięki TOTALbet! zdjęcie do artykułu

i

Autor: Materiały prasowe

Katar 2022

TYPER MUNDIAL – wygrywaj wspólnie z biało-czerwonymi dzięki TOTALbet!

2022-11-21 0:00 Materiał sponsorowany

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczęte! W meczu inauguracyjnym zmierzyły się reprezentacje Kataru i Ekwadoru. Już za moment do gry wchodzą Polacy, którzy zmierzą się z Meksykiem. Czy biało-czerwonym uda się wywalczyć awans z grupy? Ile bramek w całym turnieju zdobędzie Robert Lewandowski? Kto zostanie mistrzem świata? Jeśli masz zdolność przewidywania wyników różnego rodzaju zdarzeń sportowych, do gustu przypadnie ci TYPER MUNDIAL.

Mundial innowacji

Zbliżający się turniej z wielu względów będzie przełomowy. Przede wszystkim nigdy wcześniej w historii nie mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której mistrzostwa świata rozgrywane byłby zimą. To rzecz jasna oznacza szereg zmian, które wywróciły do góry nogami harmonogram sezonu klubowego. Ponadto nie można zapominać o tym, że na przełomie listopada i grudnia temperatura w Katarze oscylować będzie w okolicach 35 stopni Celsjusza, co sprawia, że mecze będą odbywać się na klimatyzowanych, w pełni zamkniętych stadionach. Bez względu na te innowacje turniej z pewnością będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a kibice poszczególnych reprezentacji z wypiekami na twarzach będą emocjonować się meczami swoich ulubieńców.

TYPER MUNDIAL – informacje

TYPER MUNDIAL jest konkursem organizowanym z okazji mundialu przez TOTALbet – legalnego polskiego bukmachera. Jakie są jego zasady?

1.       Zadaniem graczy jest gromadzenie tzw. Betcoin’ów. Aby je otrzymać, wystarczy typować wyniki lub zdarzenia dotyczące mistrzostw świata w Katarze za minimum 50 PLN. Gracze z największą liczbą Betcoin’ów zostaną nagrodzeni gotówką. Za dowolny zakład zawarty w listopadzie, TOTALbet oferuje na start 1000 Betcoin’ów!

2.       Zasady:

a)       Faza grupowa:

- Poprawnie wytypowany dokładny wynik meczu w fazie grupowej – postawione Betcoin x3

- Poprawnie wytypowane rozstrzygnięcie meczu – postawiony Betcoin x2

b)      Faza pucharowa:

- Poprawnie wytypowany dokładny wynik meczu w fazie grupowej – postawiony Betcoin x5

- Poprawnie wytypowane rozstrzygnięcie meczu – postawiony Betcoin x3

c)       Bonus:

- Poprawnie wytypowany wynik meczu oznaczonego jako „Złota Piłka” – dodatkowy mnożnik Betcoin’ów x 10

Oprócz powyższych wariantów będzie także możliwość skorzystania z przygotowanej przez TOTALbet opcji Challenge z możliwością typowania zdarzeń typu „tak/nie”. W celu odblokowania opcji należy postawić kupony na min. 100 PLN zawierające zdarzenia z Mistrzostw Świata. Ze wszystkich Betcoinów postawionych w danym Challenge’u zostanie utworzona pula, która po rozstrzygnięciu danego zakładu będzie dzielona proporcjonalnie na graczy, którzy wytypowali poprawnie.

3.       Nagrody:

·       Miejsce pierwsze – 5 000 PLN,

·       Miejsce drugie – 3 000 PLN,

·       Miejsce trzecie – 1 000 PLN,

·       Miejsca 4-10 – 400 PLN,

·       Miejsca 11-30 – 200 PLN,

·       Miejsca 31-50 – 100 PLN,

·       Miejsca 51-70 – 50 PLN,

·       Miejsca 71-100 – 20 PLN.

Regulamin konkursu dostępny jest W TYM MIEJSCU.

TOTALbet jest legalną, polską firmą bukmacherską. Na rynku wyróżnia ją jakość zgodna z zachodnimi standardami oraz niezwykle atrakcyjny i szeroki zakres zakładów. TOTALbet wspiera polski sport, będąc sponsorem m.in. Warty Poznań czy Aluronu CMC Warta Zawiercie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze