Wisła Płock - Warta Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Warta Poznań zapewniła sobie utrzymanie w Ekstraklasie

Poznaniacy przed szansą na drugie kolejne zwycięstwo

Warta – Pogoń: Typy bukmacherskie. Kursy. „Zieloni” sprawią niespodziankę?

2022-08-06 17:24

Warta Poznań – Pogoń Szczecin typy i kursy. Warta Poznań nie zaczęła obecnego sezonu zbyt dobrze, ale w ubiegłym tygodniu wreszcie doczekała się przełamania. Podopieczni Dawida Szulczka pokonali na wyjeździe Miedź Legnica 2:1 i z pewnością mają chrapkę, aby w najbliższą niedzielę ponownie sięgnąć po komplet punktów. O to będzie jednak bardzo trudno, w Grodzisku Wielkopolskim zamelduje się bowiem Pogoń Szczecin. Czy zdaniem Bukmacherów z TOTALbet gospodarze mają szansę sprawić nie lada sensację? Warta Poznań – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie.

Z pewnością nie tak początek sezonu 2022/2023 wyobrażali sobie wszyscy fani Warty Poznań. O ile jednak wyjazdową porażkę z Rakowem Częstochowa (0:1) jak najbardziej można było jeszcze wytłumaczyć, o tyle na blamaż przed własnymi kibicami w meczu przeciwko Wiśle Płock (0:4) dobrej wymówki już nie ma. Przełamanie przyszło jednak w ubiegłym tygodniu, „Zieloni” w Legnicy pokonali bowiem miejscową Miedź 2:1. Co prawda styl gry wciąż daleki jest od ideału, to gospodarze prezentowali się bowiem lepiej, ale najważniejsze dla Dawida Szulczka i jego podopiecznych było zwycięstwo i premierowe trzy punkty w obecnej kampanii. Do siatki legniczan trafiali przed tygodniem Adam Zrelak oraz Maciej Żurawski i nie ma wątpliwości, że w starciu z Pogonią to właśnie na nich będzie spoczywać ciężar gry ofensywnej ekipy z Poznania. Szczególnie dotyczy to młodego pomocnika, który przed sezonem trafił do Warty właśnie z drużyny „Portowców”. Nawet przełamanie w starciu przeciwko Miedzi nie sprawiło jednak, że eksperci z TOTALbet upatrywaliby w „Warciarzach” faworyta najbliższego starcia.

Piłkarze ze Szczecina w obecnych rozgrywkach grają natomiast ze zmiennym szczęściem. Przed własną publicznością są jak do tej pory bezbłędni – na inaugurację odprawili z kwitkiem Widzew Łódź (2:1), przed tygodniem okazali się natomiast lepsi od Jagiellonii Białystok (1:0). Sęk w tym, że najbliższy mecz „Portowcy” zagrają na wyjeździe, a ich dotychczasowy bilans w delegacjach to porażka we Wrocławiu ze Śląskiem (1:2). Warto jednak przy tym zauważyć, że podopieczni Jensa Gustafssona przegrali także dwa wyjazdowe starcia w el. Ligi Konferencji Europy – najpierw okazali się gorsi od islandzkiego KR Reykjavik (0:1), a w kolejnej rundzie zostali rozstrzelani przez duńskie Broendby (0:4). Bez wątpienia jest to dobra informacja dla Warty, która może na tym opierać swą wiarę w zdobycie trzech punktów. Eksperci z TOTALbet tonują jednak te nastroje – wg nich zdecydowanym faworytem tej konfrontacji będą szczecinianie. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo gości płacą bowiem 1.97 zł. Analogiczny zarobek w przypadku ewentualnego triumfu poznaniaków wynosi natomiast 3.85 zł.

Sonda
Kto w sezonie 2022/2023 zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Kursy TOTALbet:

Wynik meczu:

Warta – 3.85                     remis – 3.50                      Pogoń – 1.97

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.75                          1/2 – 1.32                          X/2 – 1.27

  • Warta strzeli gola:

tak – 1.46                          nie – 2.50

  • Pogoń strzeli gola:

tak – 1.22                          nie – 3.85

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.00            powyżej 0.5 – 1.06

poniżej 1.5 – 3.20            powyżej 1.5 – 1.32

poniżej 2.5 – 1.77            powyżej 2.5 – 2.00

poniżej 3.5 – 1.28            powyżej 3.5 – 3.40

poniżej 4.5 – 1.09            powyżej 4.5 – 6.40

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 11.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Warta Poznań – Pogoń Szczecin dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze