Warta Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Piłkarze Warty Poznań

Przełamanie poznaniaków?

Warta – Widzew: Typy bukmacherskie. Kursy. „Zieloni” lepsi od beniaminka?

2022-08-19 10:27

Warta Poznań – Widzew Łódź typy i kursy. Warta Poznań odniosła w poniedziałek bardzo ważne, wyjazdowe zwycięstwo nad Koroną Kielce. Dzięki temu podopieczni Dawida Szulczka wreszcie mogli złapać głęboki oddech, nieco oddalili się bowiem od strefy spadkowej. Już w najbliższą sobotę czeka ich z kolei całkiem niezła okazja do ponownego zainkasowania kompletu „oczek” – w Grodzisku Wielkopolskim zamelduje się bowiem beniaminek z Łodzi. Czy zdaniem TOTALbet „zieloni” znów będą cieszyć się ze zwycięstwa? Warta Poznań – Widzew Łódź typy bukmacherskie.

Dla drużyny prowadzonej przez Dawida Szulczka niedawne zwycięstwo w Kielcach nad Koroną (1:0) było naprawdę bardzo istotne, pozwoliło bowiem nieco oddalić się od strefy spadkowej. Trzeba jednak przyznać, że w zdobyciu trzech punktów poznaniakom bardzo pomogli… rywale. Już na samym początku spotkania po brutalnym faulu z boiska wyleciał defensor gospodarzy – Sasa Balic. Jakby tego było mało, po upływie nieco ponad pół godziny jeden z obrońców Korony popisał się iście siatkarskim blokiem. Arbiter nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem okazał się Michał Kopczyński. Druga połowa była jednak w wykonaniu gości bardzo słaba. „Warciarze” nie potrafili utrzymać się dłużej przy futbolówce i tak naprawdę niewiele brakowało, a pomimo gry przez ponad 75 minut w przewadze straciliby punkty. - Z przebiegu meczu można powiedzieć, że powinniśmy lepiej nim zarządzać, tymczasem w nasze poczynania wkradł się paraliż. Było widać, że Korona nie ma już nic do stracenia i dobrze funkcjonowała jako zespół – powiedział na konferencji pomeczowej szkoleniowiec drużyny ze stolicy Wielkopolski i trudno odmówić mu racji. Eksperci z TOTALbet są jednak zdania, że w najbliższą sobotę – gdy w Grodzisku Wlkp. zamelduje się Widzew – drużyna prowadzona przez Szulczka zaprezentuje się zdecydowanie lepiej. Nieznacznym faworytem tego starcia w opinii bukmachera będą bowiem gospodarze.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Beniaminka z Łodzi po ubiegłotygodniowym spotkaniu przeciwko Legii (1:2) tak naprawdę trudno ocenić. Ekipa prowadzona przez Janusza Niedźwiedzia w pierwszej odsłonie gry praktycznie nie istniała – dała się całkowicie zdominować drużynie ze stolicy, co poskutkowało dwubramkowym deficytem. Po zmianie stron obejrzeliśmy już jednak zupełnie inny Widzew – grający ambitnie, charakternie, ale przede wszystkim pokazujący całkiem dużą jakość piłkarską. Jak się okazało, niewiele zabrakło do urwania punktów faworytowi. Widzewiacy w samej końcówce zdobyli gola kontaktowego, a wcześniej był jeszcze choćby nieuznany gol Patryka Stępińskiego (minimalny spalony – red.). Ostatecznie na wyrównanie zabrakło czasu i to Legia mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Druga połowa w wykonaniu beniaminka pozwala jednak wierzyć, że drużyna w najbliższych tygodniach może wreszcie zacząć regularnie punktować. Czy marsz w górę tabeli zacznie się już od najbliższego, wyjazdowego spotkania z Wartą Poznań? Niewykluczone. Choć w opinii ekspertów z TOTALbet nieznacznym faworytem będą gospodarze, bukmacher w żadnym wypadku nie odbiera Widzewowi szans na zwycięstwo. Kurs na takie zdarzenie wynosi 3.29, w przypadku poznaniaków jest to natomiast 2.32.

Sonda
Czy Widzew utrzyma się w PKO BP Ekstaklasie?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Warta – 2.32                     remis – 3.28                      Widzew – 3.29

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.34                          1/2 – 1.35                          X/2 – 1.59

  • Warta strzeli gola:

tak – 1.27                          nie – 3.40

  • Widzew strzeli gola:

tak – 1.40                          nie – 2.74

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.06            powyżej 0.5 – 1.07

poniżej 1.5 – 3.17            powyżej 1.5 – 1.35

poniżej 2.5 – 1.73            powyżej 2.5 – 2.08

poniżej 3.5 – 1.28            powyżej 3.5 – 3.62

poniżej 4.5 – 1.09            powyżej 4.5 – 7.07

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 12.20

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Warta Poznań – Widzew Łódź dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze