72. Tour de Pologne: Zobacz PRZEPIĘKNE hostessy na ZDJĘCIACH

2015-08-03 19:05

72. Tour de Pologne - największy wyścig kolarski w tej części Europy - mknie po bezdrożach Polski. TdP nie byłoby bez pięknych hostess, które pojawiają się razem z najlepszymi na podium. Oto nasze, dziś wybitnie kolarskie DZIEWCZYNY DNIA SPORT.SE.PL.

72. Tour de Pologne ruszył w niedzielę na ulicach Warszawy. Zwycięzcą pierwszego etapu i pierwszym liderem został Niemiec Marcel Kittel. Dziewiąty finiszował jeden z faworytów imprezy, polski mistrz świata Michał Kwiatkowski.

Tour de Pologne: Gdzie i kiedy 2. etap TdP?

Na zwycięzców czekają kwiaty, nagrody, ale i pocałunki uroczych dziewczyn. Nie tylko lider jest całowany - taka przyjemność spotyka też prowadzących w klasyfikacjach: górskiej, punktowej i dla najaktywniejszego kolarza.

Dzisaj czeka nas drugi etap 72. Tour de Pologne: kolarze ruszą spod Jasnej Góry w Częstochowie, finiszować będą w Dąbrowie Górniczej, gdzie przejadą aż 50 ze 146 kilometrów etapu. A na koniec: oczywiście dziewczyny dnia sport.se.pl.