MAKABRYCZNA KONTUZJA mistrzyni świata! Ma ROZERWANĄ NOGĘ, coś okropnego [MOCNE WIDEO]

2020-09-25 8:23 MD
Dramatyczny wypadek Chloe Dygert Owen
Autor: Twitter Dramatyczny wypadek Chloe Dygert Owen

Podczas profesjonalnych wyścigów kolarskich zawodnicy muszą bardzo uważać, aby przy wysokiej prędkości nie zrobić sobie krzywdy i nie zanotować upadku, który mógłby kosztować ich zdrowie. Niestety - kolejny raz przekonaliśmy się, że niekiedy nie jest o to łatwo. Kolejny przykład bardzo groźnej kontuzji odniesionej na rowerze płynie z Włoch, a nieszczęśniczką jest Chloe Dygert Owen.

O tym, jak niebezpiecznie może być kolarstwo, polscy kibice doskonale przekonali się na początku sierpnia. Wówczas wystartowało Tour de Pologne, a przy mecie pierwszego upadku rozegrały się dramatyczne sceny, w których najbardziej poszkodowany został holenderski kolarz Fabio Jakobsen. Fani drżeli o jego zdrowie, ale na szczęście sportowiec zdołał odepchnąć największe widmo i po upływie kilku dni wrócił do domu, rozpoczynając żmudny proces powrotu do zdrowia.

Mariusz Pudzianowski WZRUSZAJĄCO o ukochanym tacie. Wyjawił OGROMNY sekret rodzinny

Kolejny mrożący krew w żyłach widok mogliśmy zaobserwować we Włoszech. Podczas trwającego tam wyścigu kobiet, amerykańska mistrzyni świata i medalistka olimpijska, Chloe Dygert Owen, nagle zaczęła mieć ogromne problemy ze swoim rowerem. Przy ogromnej prędkości utytułowana 23-latka nie zdołała już zachować bezpieczeństwa i spadła ze sprzętu, wypadając poza bandę oddzielającą drogę od wyskiej skarpy. Wszystko wygląda okropnie.

Niestety - okropna jest również kontuzja, której nabawiła się Amerykanka. Kobieta doznała makabrycznego urazu uda, które zostało zupełnie rozerwane tuż nad kolanem. Amerykański Związek Kolarski poinformował, że poinformuje informacje o stanie zdrowia poszkodowanej, kiedy tylko otrzyma pełny raport medyczny w jej temacie.

DRAMATYCZNY WYPADEK na finiszu pierwszego etapu TdP 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze