Diletta Leotta, Cecilia Rodriguez

i

Autor: Instagram/dilettaleotta/chechurodriguez_real Diletta Leotta, Cecilia Rodriguez

PIEKIELNIE SEKSOWNA dziennikarka zniszczyła związek zawodnika?! Dla niej miał rzucić PIĘKNOŚĆ

2020-08-31 12:19

Burzliwych romansów, zdrad, wielkich miłości, czy tym podobnych historii już nie sposób zliczyć w świecie sportu. Niemal każdy dzień przynosi nam nowe informacje w sprawach sercowych zawodników. Od kilku dni we Włoszech żyje się doniesieniami o byłym kolarzu, Ignazio Moserze. 28-latek miał rzucić piękną celebrytkę dla najseksowniejszej dziennikarki sportowej.

Nazwisko Moser jest doskonale znane wśród kibiców kolarstwa. Francesco Moser był bowiem gwiazdą tej dyscypliny sportowej w latach 70. i 80. Wygrały m.in. Giro d'Italia, mistrzostwo świata, czy dwa wielkie klasyki: Paryż - Roubaix i Mediolan - San Remo. Właściwie niemal cała rodzina Moserów związana jest z kolarstwem. Nie dziwne więc, że i Ignazio spróbował swoich sił w tej dyscyplinie.

ZDJĘCIA tej lekkoatletki wręcz OCIEKAJĄ SEKSEM. Jedną decyzją rozwścieczyła mnóstwo osób

28-letni Włoch nie osiągał jednak takich sukcesów, jak jego ojciec. Dlatego też zdecydował się na przedwczesne zakończenie kariery i zajął się fotomodelingiem. Media i tak znalazły powód, aby pisać o Moserze. Według portalu Oggi, 28-latek zdecydował się rozstać z popularną celebrytką Cecilią Rodriguez. Para bardzo często publikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Gwiazdor planuje wziąć ślub ze swoją SIOSTRĄ! Ona przyjęła już jego oświadczyny

Wyświetl ten post na Instagramie.
Agosto ?? Post udostępniony przez ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta)

Ostatnia fotografia na której są razem, pochodzi jednak z ostatnich dni lipca. Potem nie ma ani śladu związku. Według włoskich dziennikarzy jest to spowodowane tym, że Moser poczuł coś do innej piękności. Między byłym kolarzem, a jedną z najpiękniejszych dziennikarek na świecie, Dilettą Leottą miała stworzyć się chemia. Co ciekawe, reporterka też nie publikuje wspólnych zdjęć z partnerem. Czyżby faktycznie było coś na rzeczy?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze