Tour de Pologne: PRZERAŻAJĄCE informacje o stanie zdrowia Jakobsena. DRAMATYCZNA WALKA kolarza

2020-08-05 19:49 Marcin Długosz
Wypadek Fabio Jakobsena, Tour de Pologne 2020
Autor: Własne Wypadek Fabio Jakobsena, Tour de Pologne 2020

Fabio Jakobsen walczy o życie w szpitalu po dramatycznym wypadku, w którym wziął udział na samej mecie pierwszego etapu Tour de Pologne 2020. Niestety - wieści odnośnie stanu zdrowia Holendera nie są optymistyczne. Dziennikarz "TVP Sport", Sebastian Szczęśny, w swoim raporcie z Katowic nie pozostawił złudzeń - sportowiec toczy dramatyczną walkę o życie i wcale nie jest faworytem w kwestii zwycięstwa w tym pojedynku...

Przez niemal 200 kilometrów wyścigu ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie pod katowicki Spodek kolarze rywalizowali na doskonałym poziomie. Nie brakowało zmian pozycji, zwrotów akcji czy dogonienia ucieczki przez peleton. I choć po drodze zdarzyły się pojedyncze kraksy i problemy to nikt nie zakładał, że dojdzie do prawdziwego dramatu, który rozegrał się na ostatnich metrach przed metą. Głównymi postaciami całego wydarzenia była dwójka rywalizujących o triumf w pierwszym etapie Holendrów - Dylan Groenewegen oraz Fabio Jakobsen.

Spowodował STRASZLIWY WYPADEK na TdP, nie uniknie konsekwencji! BEZWGLĘDNA reakcja władz

Tego pierwszego ogarnęła tak mocna żądza zwycięstwa, że gdy ujrzał swojego rodaka mogącego wyprzedzić go tuż przed linią mety, postanowił nacisnąć na niego, by zepchnąć do prawej strony. Mężczyzna nie miał już opcji wyratować się z opresji, z całej siły wpadając w bandy oraz ogrodzenie oddzielające trasę od kibiców. Natychmiast przystąpili do niego lekarze walcząc o jego życie i decydując, że należy przetransportować go jak najszybciej do szpitala.

PRZERAŹLIWY WYPADEK w Tour de Pologne. Wiadomo jaki jest stan zdrowia poszkodowanego sędziego!

DRAMATYCZNY WYPADEK na finiszu pierwszego etapu TdP 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tam Jakobsen walczy teraz o życie, a informacje, jakie otrzymujemy nie nastrajają optymistycznie. - Fabio Jakobsen ociera się o bardzo cienką czerwoną linię. Lekarze będą walczyć o jego życie - poinformował katowicki wysłannik "TVP Sport", Sebastian Szczęsny.

Wszystkim kibicom pozostaje teraz mocno wierzyć, że Holender wygra najtrudniejszy wyścig w swoim życiu i zdoła wykaraskać się ze szkód, które wyrządził paskudny wypadek.

Najnowsze