Tour de Pologne

i

Autor: AKPA

Powrót po 16 latach

Wiemy, gdzie wystartuje Tour de Pologne 2023. Czesław Lang zaskoczył kibiców

2022-09-29 19:47

Bardzo długo czekaliśmy na moment, w którym najlepsi kolarze świata znowu przejadą przez to miasto. Czesław Lang odkrył pierwsze karty na temat przyszłorocznego Tour de Pologne. Po szesnastu latach wielki wyścig wzdłuż naszego kraju zawita stolicy Wielkopolski. - Przyszłoroczny Tour de Pologne rozpocznie się w Poznaniu - ogłosił dyrektor wyścigu Czesław Lang

Do stolicy Wielkopolski kolarze powrócą po 16-letniej przerwie.

- Przepiękny etap ze startem i metą w Poznaniu, podczas którego objedziemy województwo wielkopolskie. To region bogaty w interesujące miejsca i bogatą historię. Jestem pewien, że będzie to wielkie kolarskie widowisko - zapowiedział Lang podczas konferencji prasowej w Poznaniu.

W przyszłym roku wyścig będzie obchodzić potrójny jubileusz: minie 95 lat od pierwszej edycji, będzie organizowany po raz 80. i po raz 30. przez Czesława Langa.

Wyścig odbędzie się od 29 lipca do 4 sierpnia 2023. Tegoroczną edycję wygrał w Krakowie Brytyjczyk Ethan Hayter z ekipy Ineos Grenadiers.

Znany kolarz nie miał hamulców. Przyznał się, co zrobił nastolatkom, zapłacił wysoką cenę

Tour de Pologne 2023 rozpocznie się w Poznaniu! Znamy szczegóły

i

Autor: ES Tour de Pologne 2023 rozpocznie się w Poznaniu! Znamy szczegóły
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze