Zawodniczka z najpiękniejszymi nogami świata odpowiedziała Cristiano Ronaldo. MASZYNA! [WIDEO]

2020-04-08 19:11 FAN
Letizia Paternoster
Autor: Instagram/letiziapaternoster Letizia Paternoster

Przy ograniczonych możliwościach opuszczania własnego domu, co jest spowodowane pandemią koronawirusa, mamy zdecydowanie mniej okazji na aktywne spędzenie wolnego czasu. Nie oznacza to, że zupełnie musimy zrezygnować z ćwiczeń. Jak wypełniać sobie chwile pokazał Cristiano Ronaldo, który rzucił wyzwanie innym sportowcom. Podjęła się go również piękna Letizia Paternoster.

Zawodnicy muszą robić wszystko, aby być przygotowanym na wznowienie zmagań sportowych. Nie mogą pozwolić sobie nawet na chwilę wytchnienia, bo to mogłoby się przełożyć na ich formę. Dlatego też w ostatnim czasie da się zauważyć w mediach społecznościowych mnóstwo filmów z udziałem największych gwiazd sportu, które w pocie czoła trenują w domach.

JAKIE ONA MA NOGI! Żona Piotra Zielińskiego OPALA SIĘ przy basenie! SEKSOWNE ZDJĘCIE

Czasami przeradza się to również w wyzwania. Tak też stało się za sprawą Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zaproponował niedawno pewną formę rywalizacji. Na wideo opublikowanym na Instagramie wykonał 142 brzuszki w zaledwie 45 sekund. Wyzwanie chętnie przyjęli inni sportowcy, a Caster Semenya zdołała nawet pobić osiągnięcia piłkarskiej gwiazdy.

Swoich sił spróbowała również Letizia Paternoster. Mistrzyni Europy w kolarstwie torowym uchodzi za jedną z najpiękniejszych zawodniczek na świecie. Jak wiele jej koleżanek może pochwalić się pięknymi, umięśnionymi nogami. Jednak kolarstwo to wymagający sport i całe ciało musi być dobrze przygotowana. A że Paternoster jest w doskonałej formie widać na wideo, które opublikowała na Instagramie (drugi slajd powyżej).

Caster Semenya zawstydziła Cristiano Ronaldo w jego własnym wyzwaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze