Piękna gwiazda TVP urodziła syna. Sylwia Dekiert dała mu zaskakujące dla wielu imię. Urocze ZDJĘCIA

2021-01-06 16:50 bol
Sylwia Dekiert
Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA

Radosna nowina obiegła świat sportu! Popularna dziennikarka TVP Sport, Sylwia Dekiert, urodziła kolejne dziecko. Pani redaktor po raz pierwszy pochwaliła się chłopcem tuż po Nowym Roku! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z synami oraz ukochanym. Zdradziła też imię nowego potomka. Czy to hołd dla znanego sportowca?

Kolejna wielka zmiana w życiu pięknej gwiazdy TVP Sylwii Dekiert. Dziennikarka jest znana widzom przede wszystkim z programów sportowych. W lipcu 2019 roku oświadczył jej się Sławomir Nelup, a dziś para cieszy się po narodzinach kolejnego potomka. Wspólnie wychowują już trójkę dzieci, całe trio to chłopcy. Do Doriana i Igora dołączył kolejny synek.

Gwiazda TVP zaręczona! Pierścionek jest PRZEPIĘKNY [ZOBACZ]

Dekiert pochwaliła się tym, jakie imię zdecydowali się mu nadać. Dla wielu ten wybór może być zaskakujący, ale wpisuje się w obecny trend wybierania zagranicznych imion. Chłopiec nazywa się Luka! I trudno nie mieć wrażenia, że jest to hołd oddany jednemu z wielkich sportowców - tak jak na duet fanów sportu przystało.

Kibicom pierwszy na myśl przychodzi oczywiście Luka Modrić, były najlepszy piłkarz świata i wicemistrz globu z mundialu w Rosji. Nie można jednak wykluczać, że chodzi o... gwiazdę NBA, Lukę Doncicia (w końcu jej były partner Rafał Darżynkiewicz jest wielkim fanem i komentatorem tego sportu). A może powód jest jednak zupełnie inny? O tym wiedzą tylko Sylwia Dekiert z ukochanym!

Najnowsze