Anita Włodarczyk zmieniła się w TRUSKAWĘ. Tomasz Karolak ostro się pocił, gdy to zobaczył. Zaczęło się od prychnięcia!

2021-02-16 5:28 jwa
Anita Włodarczyk, Tomasz Karolak
Autor: SE Anita Włodarczyk, Tomasz Karolak

Anita Włodarczyk i Tomasz Karolak to dwie gwiazdy, które w Polsce są niezwykle rozpoznawalne. Zarówno sportsmenka, jak i aktor mają rzeszę fanów, o których muszą dbać. Kontakt z ludźmi to jednak nie tylko popularny w dzisiejszych czasach Instagram. Gwiazdy powinny także brać udział w przeróżnych aktywnościach telewizyjnych. Anita Włodarczyk i Tomasz Karolak wystąpili więc w popularnym programie TVP Anything Goes: Ale jazda! Doszło do przedziwnej sytuacji!

Anita Włodarczyk i Tomasz Karolak postanowili wykorzystać swoją popularność w programie Anything goes: Ale jazda! Emitowany jest on na antenie Telewizji Publicznej. Obie gwiazdy postanowiły dać ostre show, którego nikt się nie spodziewał. Anita Włodarczyk zaczęła nerwowo się ruszać, a Tomasz Karolak dwoił się i troił oraz ostro się pocił. Jednak wszystko trwało bardzo długo. Dla widzów była to może tylko chwila, ale uczestnicy z pewnością czuli się, jakby mijała cała wieczność. Anita Włodarczyk i Tomasz Karolak mimo dużego doświadczenia w mediach nie mogli powstrzymać nerwów i pokazali, że naprawdę zależało im, by wypaść jak najlepiej. Początek był jednak dość trudny. Na tyle, że lekkoatletka beznamiętnie prychnęła, gdy zobaczyła, co ją czeka. Cała sytuacja została oczywiście nagrana i wyemitowana w programie TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie w poniższej galerii!

Zobacz: Była największą i piękną gwiazdą TVN, nie do wiary czym dzisiaj się zajmuje! Klaudia Carlos odmieniła życie jedną decyzją

Anita Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych sportsmenek w Polsce. Młociarka jest multimedalistką najważniejszych imprez świata. Z kolei Tomasz Karolak od lat należy do najbardziej rozpoznawalnych aktorów w naszym kraju. Nic dziwnego, że ich udział w Anything goes: Ale jazda! cieszył się dużym zainteresowaniem. Ich poczynania w telewizyjnym show były także komentowane w internecie. Cały odcinek programu możecie zobaczyć tutaj.

Sprawdź: Kamila Wybrańczyk kiedyś naprawdę tak wyglądała! Narzeczona Szpilki przeszła niewyobrażalną przemianę. Nie do wiary!

Najnowsze