Britney Spears przebiegła 100 metrów w 5 sekund. ZMASAKROWAŁA rekord świata Bolta?!

2020-03-30 16:47 MC
Britney Spears, Usain Bolt
Autor: Instagram/britneyspears/usainbolt Britney Spears, Usain Bolt

Tak szybko nie biegał nikt w całej historii! Gwiazda muzyki pop Britney Spears pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przebiegła sto metrów w niecałe sześć sekund. Gdyby tak faktycznie się stało, to pobiłaby rekord świata na 100 metrów ustanowiony przez Usaina Bolta. Nie minęło jednak kilka godzin, gdy opublikowała post ze sprostowaniem.

Britney Spears, mająca na swoim koncie takie przeboje, jak "...Baby One More Time", "Oops!... I Did It Again", "Lucky" czy "Womanizer", w ostatnim czasie coraz częściej publikuje posty dotyczące aktywności fizycznej czy swoich treningów. Jej forma robi wrażenie, ale...

Igrzyska olimpijskie w Tokio 2020 OFICJALNIE PRZEŁOŻONE! Jest nowa data!

Ku zaskoczeniu całego świata, 38-latka nagle poinformowała na Instagramie, że przebiegła sto metrów w 5,97 s! Na dowód pokazała zrzut ekranu z rekordowym wynikiem. Reakcje? Szok, niedowierzanie, żarty... Tym bardziej, że niesamowity rekord świata na 100 metrów ustanowiony przez Usaina Bolta wynosi 9,58 s. "Osiągnięcie" Britney Spears nie przetrwało zbyt długo.

Bayern Monachium obetnie pensję Lewandowskiemu. Ile straci przez koronawirusa?

Niedługo później na Instagramie pojawił się kolejny post, w którym obróciła wszystko w żart. "Oczywiście, żartowałam, że przebiegłam 100 metrów w 5,97 s. Rekord świata należy do Usaina Bolta i wynosi 9,58 s" - napisała Britney Spears.

Gwiazda pop kolejny raz rozgrzała internautów do czerwoności. Wcześniej wypowiedziała się na temat walki z koronawirusem w taki sposób, że została uznana za ikonę socjalizmu...