Zobacz zdjęcia!

DRAMAT na MŚ w lekkoatletyce! Zawodniczka zasłabła na mecie. Zwozili ją na wózku

2022-07-22 7:49

Przerażające sceny miały miejsce podczas trwających mistrzostw świata w lekkoatletyce. Kibice byli w szoku, widząc jak jedna z zawodniczek nagle upadła na mecie. Momentalnie w stronę reprezentantki Niemiec popędziły służby medyczne. Sara Benfares została zwieziona z bieżni na wózku inwalidzkim.

Dantejskie sceny odbywają się podczas mistrzostw świata w lekkoatletyce w Eugene. Niestety, pogoda na całym świecie nie jest ostatnio łaskawa. Nic dziwnego, że sportowcy walczący do granic wytrzymałości także mają z tym problemy. Ponad 30 stopni Celsjsusza okazało się być zbyt dużym wyzwaniem dla niemieckiej biegaczki. Sara Benfares walczyła o jak najlepszą pozycję, ale sytuacja zakończyła się dramatem. Po przekroczeniu linii mety po prostu upadła na tartanowy tor.

"Super Express” pomagał dwójce lekkoatletów oczyścić głowę. Przed bitwą o medale ruszyli na wycieczkę

Dramat na MŚ! Zawodniczka zasłabła na mecie

Sara Benfares walczyła do samego końca o to, by ukończyć bieg na pięć tysięcy metrów na mistrzostwach świata w lekkoatletyce w Eugene. Pięciokilometrowy dystans to wielkie wyzwanie. Niemka dobiegła do mety, ale przypłaciła to zdrowiem.

Reprezentantka naszych zachodnich sąsiadów upadła na mecie i zemdlała. Momentalnie w jej kierunku popędziły służby medyczne, by udzielić jej koniecznej pomocy. Benfares bardzo długo dochodziła do siebie po tym, jak została przewieziona w inne miejsce stadionu na wózku inwalidzkim.

Maria Andrejczyk o problemach ze zdrowiem. Operacja zakończyłaby jej karierę!

Zdjęcia z tej przerażającej sytuacji na mistrzostwach świata w lekkoatletyce zobaczysz w galerii poniżej.

Kiełbasińska: to największy sukces w mojej karierze

Ile naprawdę zarobi Robert w Barcelonie? Kiedy zagra swój pierwszy mecz?

Posłuchaj podcastu i poznaj nowe szczegóły!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze