Zobacz zdjęcia!

DRAMAT na MŚ w lekkoatletyce! Zawodniczka zasłabła na mecie. Zwozili ją na wózku

2022-07-22 7:49

Przerażające sceny miały miejsce podczas trwających mistrzostw świata w lekkoatletyce. Kibice byli w szoku, widząc jak jedna z zawodniczek nagle upadła na mecie. Momentalnie w stronę reprezentantki Niemiec popędziły służby medyczne. Sara Benfares została zwieziona z bieżni na wózku inwalidzkim.

Dantejskie sceny odbywają się podczas mistrzostw świata w lekkoatletyce w Eugene. Niestety, pogoda na całym świecie nie jest ostatnio łaskawa. Nic dziwnego, że sportowcy walczący do granic wytrzymałości także mają z tym problemy. Ponad 30 stopni Celsjsusza okazało się być zbyt dużym wyzwaniem dla niemieckiej biegaczki. Sara Benfares walczyła o jak najlepszą pozycję, ale sytuacja zakończyła się dramatem. Po przekroczeniu linii mety po prostu upadła na tartanowy tor.

"Super Express” pomagał dwójce lekkoatletów oczyścić głowę. Przed bitwą o medale ruszyli na wycieczkę

Dramat na MŚ! Zawodniczka zasłabła na mecie

Sara Benfares walczyła do samego końca o to, by ukończyć bieg na pięć tysięcy metrów na mistrzostwach świata w lekkoatletyce w Eugene. Pięciokilometrowy dystans to wielkie wyzwanie. Niemka dobiegła do mety, ale przypłaciła to zdrowiem.

Reprezentantka naszych zachodnich sąsiadów upadła na mecie i zemdlała. Momentalnie w jej kierunku popędziły służby medyczne, by udzielić jej koniecznej pomocy. Benfares bardzo długo dochodziła do siebie po tym, jak została przewieziona w inne miejsce stadionu na wózku inwalidzkim.

Maria Andrejczyk o problemach ze zdrowiem. Operacja zakończyłaby jej karierę!

Zdjęcia z tej przerażającej sytuacji na mistrzostwach świata w lekkoatletyce zobaczysz w galerii poniżej.

Kiełbasińska: to największy sukces w mojej karierze

Ile naprawdę zarobi Robert w Barcelonie? Kiedy zagra swój pierwszy mecz?

Posłuchaj podcastu i poznaj nowe szczegóły!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze