Lekkoatletki pięknieją na wiosnę! Fiodorow w okularach, a SEKSOWNA Jóźwik w peruce [ZDJĘCIA]

2020-05-19 16:34 PO
Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... kaloryferem
Autor: Instagram

Joanna Fiodorow i Joanna Jóźwik i na pewno nie próżnują w okresie kwarantanny. Lekkoatletki intensywnie dbają o formę, ale nie zapomniały też o wyglądzie. Fiodorow kupiła sobie nowe okulary, a Jóźwik zdecydowała się na blond perukę. Zmiany są imponujące.

Wicemistrzyni świata w rzucie z młotem – Joanna Fiodorow i piąta zawodniczka IO w Rio w biegu na 800 m – Joanna Jóźwik, pomimo przesunięcia igrzysk i odwołania mistrzostw Europy, nie zamierzały poddać się pandemii. Lekkoatletki w trakcie kwarantanny ciężko trenowały w domach. Gdy poluzowano obostrzenia, Jóźwik wróciła na bieżnię, a populara „Fiedzia” zdecydowała się na artroskopię kolana.

Ogromny CIOS dla Bartosza Zmarzlika. Ta decyzja ROZDZIELIŁA jego rodzinę

- Koronawirus nam nie straszny! Wielkie imprezy w tym roku odwołane, ale trzeba trenować do przyszłorocznych – mówi w rozmowie z SE Joanna Fiodorow.

Mariusz Wach powalczy na gołe pięści? Dostał ofertę od WOTORE

Fiodorow na czas rehabilitacji przeprowadziła się do Poznania. – Mam trochę więcej czasu i wreszcie mogę pomyśleć o sobie. Ostatnio wyskoczyłam do swojego ulubionego optyka i kupiłam trzy pary okularów. Kocham okulary i zmieniam je dwa razy w roku. Nigdy nie mogę się zdecydować, więc zamawiam kilka par. Okulary mi pasują, bo jestem wieczną optymistką i patrzę na świat przez nowe różowe okulary! – śmieje się Fiodorow.

Adam Nawałka specjalnie dla „Super Expressu”: Jurek Brzęczek zasłużył, by poprowadzić kadrę na Euro!

Na zmiany zdecydowała się również piękna Joanna Jóźwik. Zawodniczka zdecydowała się na perukę w modnym w tym sezonie blond. Z powodu zamkniętych zakładów fryzjerskich metamorfozę musiała przeprowadzić sama. Ale jak widać wyszło jej to świetnie!

Magnus Carlsen i inni arcymistrzowie podzielą kasę. Milion na wirtualnej szachownicy

Najnowsze