Ogromny CIOS dla Bartosza Zmarzlika. Ta decyzja ROZDZIELIŁA go z rodziną

2020-05-19 16:04 PO
Bartosz Zmarzlik
Autor: PAWEŁ JASKÓŁKA/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik

Mistrzowi świata w nadchodzącym sezonie będzie bardzo ciężko. Bartosz Zmarzlik (25 l.) będzie musiał poradzić sobie w parku maszyn bez taty i brata, którzy zawsze mocno go wspierali.

Według nowych wytycznych reżimu sanitarnego, każdy z zawodników Ekstraligi będzie mógł korzystać w parku maszyn z pomocy jednego mechanika. Bartosz Zmarzlik, jak podają Sportowe Fakty, nie zgłosił ani taty Pawła, ani brata – Pawła juniora, którzy zwykle mu pomagali. Głównym mechanikiem mistrza świata będzie Seweryn Czerniawski, a numerem dwa ma być Grzegorz Musiał.

Młodzi pięściarze są blokowani przez przepisy. Może je zmienić minister Szumowski [WIDEO]

- Z nami to jest tak, że trzymamy się razem i tylko, dlatego widzieliście nas często w boksie Bartka na zawodach. Na początku, kiedy tylko ja jeździłem na żużlu, moimi mechanikami byli tata i Bartek. Kiedy Bartek zaczął jeździć, to doszedł Seweryn. Kiedy ja skończyłem, to tata i nasz sąsiad zajęli się już tylko Bartkiem. Jednak od pewnego czasu tata jest tylko taką dobrą duszą – powiedział „Sportowym Faktom” Zmarzlik.

Żużlowa Ekstraliga ma wrócić 12 czerwca, oczywiście bez udziału publiczności. Zaplanowano 14 kolejek po cztery mecze i rundę finałową (osiem meczów).

Adam Nawałka specjalnie dla „Super Expressu”: Jurek Brzęczek zasłużył, by poprowadzić kadrę na Euro!

Najnowsze