Sofia Ennaoui w bardzo odważnym bikini. Jej BIUST został mocno uwydatniony [ZDJĘCIE]

2020-02-28 10:25 JWa
Sofia Ennaoui w RPA
Autor: Instagram / sofia.ennaoui Sofia Ennaoui w RPA

Sofia Ennaoui szlifuje formę przed kolejnymi trudnymi startami. Biegaczka przebywa w Republice Południowej Afryki, gdzie trenuje, ale nie tylko. Znajduje także chwilę, by oddać się relaksowi. Właśnie zdjęciem z wolnego czasu w Potchefstroom pochwaliła się na Instagramie. Do selfie założyła odważne bikini. Fotka zrobiła spore wrażenie na fanach lekkoatletki.

Sofia Ennaoui i inni czołowi polscy lekkoatleci do kolejnych startów przygotowują się w Afryce. Tamtejszy klimat znacznie bardziej sprzyja treningom niż deszczowo-śnieżna zima w naszym kraju. Wicemistrzyni Europy z 2018 roku w biegu na 1500 metrów przebywa w Sofia Ennaoui w Potchefstroom w Republice Południowej Afryki. Na miejscu oddaje się ciężkim treningom biegowym, ale nie tylko. Śliczna zawodniczka znajduje także chwilę na relaks i zaczerpnięcie kąpieli słonecznych. Bikini w ciemnozielonym odcieniu przydało się więc w walizce!

Właśnie w takim kostiumie Sofia Ennaoui pozowała do selfie, które wykonała sobie słonecznego dnia. Zdjęcie wrzuciła na Instagrama i opatrzyła hasztagami. Oznaczają one "czas wolny" i "luz". Na pewno taka chwila wytchnienia przyda się sportsmence!

Wyświetl ten post na Instagramie.
☀️☀️☀️ #freetime #chill Post udostępniony przez Sofia Ennaoui (@sofia.ennaoui)

Zdjęcie doczekało się wielu pochlebnych komentarzy. W reakcjach widzimy sporo emotikonek serduszek, którymi kibice oddali swoje nastroje. Komentarz dodał także Maciej Dowbor. "A generalnie jak forma?" - spytał z ciekawością prezenter telewizyjny. "Dobrze! Odpuściłam sezon halowy i szykuję się pełną parą do IO w Tokio!" - odpisała Sofia Ennaoui.

Najnowsze