Złodziej samochodowy, Anita Włodarczyk

i

Autor: Policja Praga Południe, PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS

Złodziej próbował włamać się do auta Anity Włodarczyk. To przez niego Polka straciła szansę na złoto! Policja pokazała zdjęcia

2022-06-15 12:37

Anita Włodarczyk z kuriozalnego powodu straci tegoroczne mistrzostwa świata w Eugene. Mistrzyni globu w rzucie młotem została ich pozbawiona przez złodzieja, który próbował ukraść jej auto... Policja opublikowała ważne informacje w sprawie "obywatelskiego ujęcia" 42-latka.

Anita Włodarczyk była faworytką do zgarnięcia kolejnego złotego medalu podczas nadchodzących mistrzostw świata w lekkoatletyce w Eugene. Niestety, fatalne informacje pojawiły się kilka dni temu. Nasza młociarka potwierdziła wieści o tym, że w ujęciu złodzieja, który dobierał się do jej auta, doznała kontuzji. - W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji. Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek. Po karierze chyba będę walczyła w MMA albo UFC jak Nasza mistrzyni Joanna Jędrzejczyk - poinformowała Włodarczyk w mediach społecznościowych.

42-letni złodziej w rękach policji. Anita Włodarczyk nie pojedzie przez niego na MŚ

Praska policja poinformowała o obywatelskim ujęciu złodzieja na swojej stronie. - Kiedy pokrzywdzona interweniowała 42-latek miał już uchylone drzwi jej auta i prawdopodobnie poszukiwał w nim łupów. Patrolowcy zatrzymali mężczyznę, a policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu skompletowali materiał dowodowy i dziś zatrzymany usłyszał zarzut. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Patrolowcy zostali skierowani na parking, gdzie właścicielka volkswagena miała ująć mężczyznę, który włamywał się do jej samochodu - poinformowała w komunikacie nadkom. Joanna Węgrzyniak.

NIE PRZEGAP! Anita Włodarczyk przekazała fatalne wieści. Koniec nadziei, jest już po operacji

Informację o tym, że chodzi właśnie o próbę kradzieży z auta Anity Włodarczyk przekazał portal "Warszawa.naszemiasto.pl". - Policjanci zatrzymali wskazanego 42-latka. Trafił do policyjnej celi. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i pozostałe dowody - brzmi oświadczenie policji.

Anita Włodarczyk - kim jest? OSIĄGNIĘCIA reprezentantki Polski

Po raz pierwszy Anita Włodarczyk mogła cieszyć się z pierwszego miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, które odbyły się w 2012 roku. Po raz kolejny, polska atletka specjalizująca się w rzucie młotem wywalczyła olimpijskie złoto cztery lata później, w Rio de Janeiro. Po złoto sięgnęła także w Tokio. Jedna z najwybitniejszych polskich zawodniczek ma na swoim koncie również cztery mistrzostwa świata, zdobywane kolejno w 2009 roku w Berlinie, w 2013 w Moskwie, dwa lata później w Pekinie oraz w 2017 roku w Londynie. Anita Włodarczyk zdobyła również cztery tytułu mistrzyni Europy. Po brązowym medalu podczas zawodów w Barcelonie w 2010 roku, Włodarczyk zdobywała złoto co dwa lata, począwszy od zawodów w Helsinkach w 2012 roku, przez Zurych, Amsterdam, aż na Berlinie w 2018 roku kończąc. Polka ma na swoim koncie również rekord świata w rzucie młotem, który wynosi obecnie 82,98m.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze