Znowu zachwyca

Najseksowniejsza polska sędzia uprawiała jogę na rajskiej plaży. Fani to zobaczyli i wpadli w przerażenie!

2023-01-12 17:18

Karolina Bojar-Stefańska jest jedną z najpopularniejszych polskich sędzi piłkarskich. Choć nie prowadzi jeszcze najważniejszych meczów w Polsce, to zyskała sławę, dzięki regularnej pracy w internecie. Na jej Instagramie pojawiły się nagrania i zdjęcia z Malediwów. Pokazała, jak na rajskiej plaży uprawiała jogę. Gdy jej fani to zobaczyli, wpadli w przerażenie.

Karolina Bojar-Stefańska kolejny raz zachwyciła swoich fanów efektownymi zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Ostatni czas spędza na rajskich Malediwach. - Buziaki z tropikalnego raju - napisała na początku stycznia polska sędzia, która w ostatnim czasie miała okazję poprowadzić... influencerskie wydarzenie MOVE Federation.

Dlaczego Robert Lewandowski gra w meczu Betis - Barcelona? Lewandowski zawieszony, ale zagra - jaki jest powód?

Karolina Bojar-Stefańska na Malediwach. Uprawiała jogę na rajskiej plaży

Pani arbiter, którą na Instagramie obserwuje ponad 170 tysięcy fanów, pokazała, jak na rajskiej plaży uprawiała jogę. Wielu fanów było w szoku, że człowiek może się tak wygiąć. - To ludzie się tak zginają? - napisał jeden z kibiców. - Boję się, wszystko mnie boli - dodał kolejny. - Ooo szok, trzy razy bym się połamał - żartował kolejny.

Zobacz zdjęcia Karoliny Bojar-Stefańskiej w galerii poniżej. Wielu okrzyknęło ją najpiękniejszą polską sędzią.

Karolina Bojar-Stefańska to żona polskiego sędziego, Daniela Stefańskiego. 45-latek to arbiter PKO Ekstraklasy i sędzia międzynarodowy FIFA. Prowadził mecze Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy czy eliminacji mistrzostw Europy i świata.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Najnowsze