Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Lewandowski zagra w Superpucharze Hiszpanii

Dlaczego Robert Lewandowski gra w meczu Betis - Barcelona? Lewandowski zawieszony, ale zagra - jaki jest powód?

2023-01-12 16:54

Robert Lewandowski stanie dziś przed bardzo ważnym spotkaniem. Jego Barcelona będzie mierzyć się z Betisem Sevilla w półfinale Pucharu Hiszpanii, a Polak będzie miał okazję zdobyć bramki, które mogą przyczynić się do awansu drużyny do finału rozgrywek. Mimo zawieszenia nałożonego przez LaLigę, reprezentant Polski pojawi się na boisku. Jaki jest tego powód? Dlaczego Robert Lewandowski gra w meczu Betis - Barcelona?

Robert Lewandowski mimo zawieszenia nałożonego przez LaLigę będzie występował w Superpucharze Hiszpanii. Polak wraz z Barceloną zmierzy się w spotkaniu przeciwko Betisowi Sewilla i będzie miał okazję na kolejne bramki. Z tego tekstu dowiesz się, czemu Lewandowski będzie mógł wystąpić w meczu Superpucharu Hiszpanii. Dlaczego Robert Lewandowski mimo zawieszenia będzie mógł dziś zagrać?

Dlaczego Robert Lewandowski gra w meczu Betis - Barcelona? Lewandowski zawieszony, ale zagra - jaki jest powód?

Robert Lewandowski przez ostatnie tygodnie był na ustach wszystkich kibiców LaLigi. Polak dostał bowiem czerwoną kartkę w spotkaniu przeciwko Osasunie Pampeluna i wykonywał dość kontrowersyjne gesty w kierunku sędziego, przez co został zawieszony przez hiszpańską federację na trzy spotkania. Wielu fanów może się zdziwić, czemu kapitan reprezentacji Polski, mimo kary od LaLigi zagra w Superpucharze Hiszpanii, ale odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo prosta. Zawieszenie, które wystowali przedstawiciele hiszpańskiej ligi nie obowiązuje w rozgrywkach Superpucharu, to też Lewandowski bez żadnych problemów będzie miał szansę przyczynić się do awansu Blaugrany w meczu z Betisem Sevilla.

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze