Obłędny dekolt Sylwii Dekiert w studiu TVP. Tylko tym kibice mogli nacieszyć wzrok

2021-06-14 21:11
Sylwia Dekiert
Autor: Instagram/sylwiadekiert Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert pokazała się w studiu TVP w bardzo odważnej stylizacji. Fani reprezentacji Polski, którzy tłumnie zgromadzili się dziś przed telewizorami, mogli liczyć na jeden pozytywny obrazek, jakim był dekolt prowadzącej studia meczowego na mistrzostwach Europy. Trzeba przyznać, że gwiazda telewizji publicznej zszokowała widownię i nikt nie mógł się spodziewać takich widoków. Możliwe jednak, że niektórzy poprawili sobie humor po katastrofalnej grze ze Słowakami.

Reprezentacja Polski nie pokazała się dziś z dobrej strony i przegrała mecz z kadrą Słowacji. Mimo słabej postawy kadry narodowej to widzowie telewizji publicznej mogli liczyć na jeden, pozytywny obrazek. W trakcie transmisji spotkania Biało-Czerwonych, widzowie zwrócili uwagę na bardzo odważny strój prowadzącej meczowego studia. Dekolt Sylwii Dekiert wywołał wyjątkowo duże emocje, a sama prezenterka po tym meczu znajdzie na pewno dużą grupę adoratorów i miłośników.

Dlaczego Anny Lewandowskiej nie było na meczu Polska - Słowacja? Trzy lata temu namiętnie całowała męża, teraz nie przyjechała

Reprezentacja Polski przegrała, ale widzowie TVP nie byli zawiedzeni. Oczarowała ich Sylwia Dekiert 

Sylwia Dekiert od samego początku mistrzostw Europy prowadzi studio w TVP, a fani telewizji zwracają uwagę na jej wielką urodę. Prezenterka uwielbia dobre ubrania, a dziś pokazała się w takich, które dobitnie podkreśliły jej figurę. Mimo że kibice cierpią po przegranej ze Słowacją, to widok pięknej Dekiert będzie lekarstwem dla niejednego, złamanego serca. Nie da się ukryć, że dziennikarka prezentowała się bardzo dobrze, a jej wygląd komentowany jest przez wiele fanów Biało-Czerwonych, którzy nie spodziewali się aż tak odważnej stylizacji. Aby zobaczyć, w jakim dekolcie wystąpiła Sylwia Dekiert w trakcie transmisji meczu Polski ze Słowacją, przejdź do galerii poniżej.

Robert Lewandowski WŚCIEKŁY po straconej bramce. Wielka KŁÓTNIA z Bereszyńskim, zatrważające obrazki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze