Polska Miss Euro rozsunęła spodnie i wsunęła tam palec, odsłaniając majtki. Ogniste ZDJĘCIE Marty Barczok!

2021-06-16 19:27
Marta Barczok
Autor: AP Photo/Frank Augstein Marta Barczok na meczu Polska-Kolumbia 0:3

Dopingowała polskich piłkarzy podczas EURO 2016. Marta Barczok przyniosła szczęście kadrowiczom, bo we Francji dotarli do ćwierćfinału. Ona również odniosła sukces, bo okrzyknięto ją miss mistrzostw Europy. Teraz także nie mogło jej zabraknąć na meczach Biało-czerwonych. Pojawiła się w Sankt Petersburgu na meczu ze Słowacją. Będzie także na spotkaniu w Hiszpanii. I właśnie z Sewilli pochwaliła się ognistym zdjęciem, które zachwyciło jej fanów.

Podczas wyjazdu do Sankt Petersburga Marta Barczok rozmawiała z naszym wysłannikiem. - Lubię się wyróżniać z tłumu. Kolory biało-czerwone muszą być na pierwszym planie. Przed meczem jeszcze malowanki, flagi i na stadion - opowiadała. - Jestem kobietą, więc zwracam uwagę na urodę piłkarzy, ale też skupiam się na dobrej piłce - tłumaczyła i dodała: - Dziewczyny, musicie być sobą. Nie przejmujcie się hejtem, bo i to może wam się przydarzyć. Kochajcie futbol, kochajcie życie - podkreśliła.

Narzeczona Jana Bednarka odsłoniła ciało w ciąży. INTYMNE zdjęcie trafiło do sieci, zrobi się wam GORĄCO!

Tak Miss Euro kibicuje Polakom w Rosji

Zapowiedziała także, że wybiera się do Hiszpanii, aby dopingować naszych piłkarzy. I dotrzymała słowa, bo już jest na miejscu. - Witam z Sewilli - napisała Marta Barczok na Instagramie pod zdjęciem pod gorącym zdjęciem z Hiszpanii. Spotkanie w Sewilii odbędzie się 19 czerwca na stadionie La Cartuja.

Sylwia Dekiert odpaliła prawdziwą petardę! Głęboki dekolt podkreślił jej kształty, gorące ZDJĘCIE

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze