SEKSOWNA Celia BIJE SIĘ z byłą kandydatką na Miss Polonia Nastolatek! Zacięta BITWA WAGs w bikini!

2020-05-05 11:48
Liga Mistrzyń: Celia Krychowiak - Agnieszka Abram
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Celia Krychowiak - Agnieszka Abram

Celia Krychowiak kontra Agnieszka Abram! Seksowna modelka z francuskiego Bordeaux walczy ze śliczną jak anioł byłą kandydatką na Miss Polonia Nastolatek! Która Waszym zdaniem jest piękniejsza i bardziej zasługuje na awans do 1/4 finału naszej Ligi Mistrzyń? Żona pomocnika Lokomotiwu Moskwa Grzegorza Krychowiaka czy dziewczyna bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego? Obie panie są przepiękne, ale awansować do kolejnej rundy może tylko jedna! Celia czy Agnieszka? Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie!

Celia Krychowiak - Agnieszka Abram LIGA MISTRZYŃ

Celia Krychowiak znana przed ślubem jako Celia Jaunat podbiła serca polskich kibiców. Piękna modelka z francuskiego Bordeaux urzeka boskim ciałem, kobiecym wdziękiem i seksapilem. Do tego tworzy z Grzegorzem Krychowiakiem bardzo uroczą parę, a ich zabawne filmy to hity internetu. Miłośnicy urody Celii śledzą jej konto Instagramie przede wszystkim dla zmysłowych zdjęć, które długonoga piękność serwuje chętnie i często. Rywalka pięknej Francuzki to Agnieszka Abram, była uczestniczka wyborów Miss Polonia Nastolatek (w 2013 roku). Jest dziewczyną bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego. W naszej Lidze Mistrzyń, w której wybieramy Miss Polski WAGs, wyeliminowała już jedną seksbombę. W I rundzie okazała się lepsza do Włoszki z Sardynii Matilde Rossi, żony Łukasza Skorupskiego. Czy zagrozi też Celii? Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze