Pokazała całe ciało!

Chorwacka seksbomba odsłoniła piersi na Sylwestra. Ivana Knoll powala pięknem, mamy gorące zdjęcia

2023-01-02 11:28

Ivana Knoll postanowiła po raz kolejny zaskoczyć! Chorwacka miss, ogłoszona najpiękniejszą fanką na mistrzostwach świata w Katarze postanowiła pokazać, jak spędza sylwestra. Okazuje się, że piękność z Bałkanów postawiła w tym roku na Paryż i odsłoniła swoje gorące ciało. Obok takich zdjęć nie można przejść obojętnie!

Ivana Knoll postanowiła zaskoczyć po raz kolejny! Chorwacka seksbomba, o której zrobiło się głośno przy okazji piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, postanowiła pokazać, jak spędza sylwestra. Okazało się, że bałkańska piękność postawiła na wizytę w Paryżu i z okazji pojawienia się w stolicy Francji odsłoniła swoje wdzięki. Obok tak gorących widoków nie da się przejść obojętnie, mamy zdjęcia!

Ivana Knoll w Paryżu. Tak świętowała nadejście nowego roku 

O Ivanie Knoll bardzo głośno zrobiło się na przełomie listopada i grudnia 2022 roku. Chorwacka modelka zwróciła wtedy na siebie uwagę przy okazji jej wizyty na mistrzostwach świata w Katarze. Bałkańska seksbomba brała udział w każdym meczu swojej kadry i korzystając z tej okazji, prezentowała się w bardzo odważnych stylizacjach, które odsłaniały całe jej ciało. Dzięki temu Knoll dorobiła się miss mundialu w Katarze i po skończeniu światowego czempionatu nie zaprzestała odważnych stylizacji i sesji. Tym razem modelka pokazała się w wyjątkowo odważnej stylizacji z okazji nadejścia roku 2023 i złożyła swoim fanom życzenia.

- Życzę udanych 12 miesięcy, radosnych 52 tygodni, cudownych 365 dni - napisała Ivana Knoll.

Aby zobaczyć gorącą stylizację, w której Ivana Knoll pojawiła się na sylwestrze w Paryżu, zobacz galerię zdjęć.

Listen on Spreaker.
Najnowsze