Ivana Knoll

i

Autor: Instagram/knolldoll Ivana Knoll

niezwykła sytuacja

Miss mundialu Ivana Knoll znalazła się w niebezpieczeństwie. Służby zmuszone są do specjalnych środków, szaleństwo

2022-12-14 7:29

We wtorek, 13 grudnia reprezentacja Argentyny pokonała Chorwację 3:0 i awansowała do finału mundialu w Katarze. Tym razem dzielni Chorwaci nie zdołali przejść dalej, choć z trybun jak zwykle dopingowała ich m.in. Ivana Knoll, zwana też miss mundialu w Katarze. Okazuje się, że jej popularność jest tak duża, że na ostatnim meczu zaczęło się już robić niebezpiecznie! Ochrona musiała podjąć specjalne środki wobec pięknej Chorwatki.

Zdaje się, że nieodłączną częścią mistrzostw świata czy mistrzostw Europy w ostatnich latach są piękne fanki, które ścigają się o miano tej najpiękniejszej czy najpopularniejszej. Oczywiście, nie zależy na tym każdej z nich, ale część kobiet, które pojawiają się na stadionach na wielkich imprezach traktuje to jako okazję do zyskania nowych fanów i obserwujących. Na mistrzostwach w Katarze z pewnością jako miss mundialu można traktować Ivanę Knoll, która zyskała niezwykłą popularność dzięki swoim wdziękom, chętnie prezentowanych przy okazji kolejnych spotkań reprezentacji Chorwacji. Kobieta ma o tyle szczęście, że jej ulubieńcy zaszli aż do półfinału i zagrają maksymalną możliwą liczbę meczów, bo mimo porażki przed nimi jeszcze starcie o trzecie miejsce. Jak donosi Dominik Wardzichowski ze Sport.pl, sytuacja zaczyna być już nawet niebezpieczna.

Miss mundialu w niebezpieczeństwie. Popularna fanka musiała zostać odgrodzona od kibiców

Ivana Knoll nie jest z pewnością pierwszą ani ostatnią kibicką, która buduje swoją popularność przy okazji meczów na wielkim turnieju. Chorwatka, jak już wspomnieliśmy, miała to szczęście, że jej reprezentacja znalazła się w półfinale i już wówczas było wiadomo, że oprócz tego spotkania, będzie ona mogła pojawić się także na kolejnym – finale lub meczu o trzecie miejsce. Jej popularność zdaje się jednak przerastać wszelkie oczekiwania.

Po meczu Argentyna – Chorwacja służby porządkowe musiały wręcz odgradzać Ivanę Knoll od reszty kibiców! Dominik Wardzichowski ze Sport.pl donosi, że sytuacja zaczyna być naprawdę niepokojąca. – To już się robi niebezpieczne. Ochroniarze i policjanci muszą odgradzać najbardziej znaną fankę tych mistrzostw od kibiców. Absolutne szaleństwo – napisał dziennikarz na Twitterze. Poniżej znajdziecie obszerną galerię ze zdjęciami Ivany Knoll:

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz

Maroko WYGRYWA mundial w Katarze? Jak naprawdę wypadli Polacy?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze