Wyrzucili ją ze stadionu!

Miss mundialu wyrzucona ze stadionu! Wszystko przez lateksowy, obcisły kostium. Wszystko było jej widać!

2022-12-10 20:39

Ivana Knoll ma za sobą nieprzyjemny incydent! Chorwatka, która nazywana jest "Miss Mundialu", nie mogła wspierać swojego kraju w trakcie ćwierćfinałowego tarcia z Brazylią. Okazuje się, że modelka została przepędzona przez ochronę obecną na stadionie, a wszystko przez lateksowy kombinezon, który odsłonił wszystko!

Ivana Knoll została przepędzona ze stadionu! Chorwacka gwiazda, która prowokuje swoimi zachowaniami i strojami w trakcie światowego czempionatu, nie mogła zobaczyć starcia ćwierćfinałowego między jej ojczyzną, a Brazylią. Wszystko przez ochronę, której wyraźnie nie spodobał się obcisły, lateksowy kostium gwiazdy. Mamy nagranie! 

Ivana Knoll przepędzona w trakcie Chorwacja - Brazylia. Wszystko przez jej kostium

Ivana Knoll zasłynęła dzięki wyjątkowo odważnym stylizacjom, które ubiera w trakcie spotkań reprezentacji Chorwacji na mistrzostwach świata w Katarze. Chorwatka lubi odważne stylizacje nawiązujące do barw swojej ojczyzny, jednak przed meczem z Brazylią dała pokaz, który zmusił ochronę do interwencji. Na starcie z Canarinhos, Knoll założyła obcisły, lateksowy kombinezon, który praktycznie odsłonił całe jej ciało. O ile do tej pory nikt nie miał problemu z odważnymi ubraniami Knoll, tak tym razem została przepędzona. Gwiazda będzie musiała się zastanowić, co założyć w trakcie starcia Chorwatów z Argentyńczykami w pólfinale i może tym razem zdecyduje się na mniej odważną stylizację. Aby zobaczyć, za jaki strój została przepędzona Ivana Knoll, przejdź do galerii powyżej.

KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Sonda
Czy Chorwacja zagra w finale MŚ?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze