Co za piękność!

Milik pocił się podczas meczu z Arabią, a jego dziewczyna odsłania ciało. Skąpy ubiór i ten widok, robi się gorąco

2022-11-27 14:09

Reprezentacja Polski w Katarze walczy o jak najlepszy wynik i do końca będzie starać się o to, aby wyjść z dość trudnej grupy z Meksykiem, Argentyną i Arabią Saudyjską. Polscy piłkarze mogą liczyć na wsparcie pięknych partnerek, a jedną z nich jest dziewczyna Arkadiusza Milika - Agata Sieramska. Kobieta pokazuje swoje wdzięki na mediach społecznościowych i nie raz staje się obiektem westchnień fanów polskiej kadry. Mamy gorącą galerię zdjęć.

Reprezentacja Polski będzie już w środę walczyć o pierwsze od 1986 roku wyjście z fazy grupowej mistrzostw świata. Rywalem Polaków będzie ten z najcięższych możliwych, a więc Argentyna. Polskich piłkarzy nie będą wspierać wyłącznie kibice w całym kraju i zagranicą, ale także, a może przede wszystkim, wybranki ich serc. Jedną z nich jest Agata Sieramska, prywatnie związana z Arkadiuszem Milikiem. Dziewczyna gracza Juventusu Turyn słynie z niebywałej urody i jej zdjęcia stają się prawdziwymi hitami w mediach społecznościowych. Mamy gorące zdjęcia.

Arkadiusz Milik jest związany z prawdziwą pięknością. Agata Sieramska onieśmiela swoimi zdjęciami

Agata Sieramska, która w mediach społecznościowych widnieje pod pseudonimem "Agatycze" jest modelką i influencerką, która zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia i sportu. Obserwuje ją obecnie 139 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Z Arkadiuszem Milikiem związała się w 2022 roku i od tego czasu jest wybranką serca piłkarza reprezentacji Polski. Aby zobaczyć gorące zdjęcia ukochanej napastnika Juventusu Turyn i reprezentacji Polski, przejdź do galerii powyżej.

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien grać u boku Lewandowskiego w reprezentacji?
Najnowsze