Ale upał w Katarze!

Gorące fanki z Argentyny odsłoniły ciała na katarskiej plaży. Widoki powalają, jest nagranie

2022-11-30 6:54

Im bliżej meczu Polska – Argentyna tym coraz gorętsza jest atmosfera na ulicach Dohy. Z każdą godziną przybywa fanów z Argentyny, którzy szykują się na wielkie kibicowanie na stadionie 974. Zanim jednak udadzą się na stadion, wielu z nich wybrało opalanie się nad wodą. Wśród plażowiczów przeważają piękne fanki. Zobaczcie gorące wideo z Kataru! Mecz Polska - Argentyna dziś o 20:00.

- Chłopaki, jesteście z Polski? No to bądźcie gotowi na mecz – powitała nas na plaży urocza Argentynka, Rosita. - Wiem, że macie Lewandowskiego, ale nasz Messi jest lepszy. Wygramy 2:0 po dwóch golach Leo! - zapewnia. Wiara w Leo Messiego wśród argentyńskich kibiców wydaje się wręcz nieograniczona. Kogo nie zapytaliśmy, wskazywał gwiazdę PSG jako kata reprezentacji Polski. Lewandowskiego oczywiście znają i lubią, ale nie mają wątpliwości, że to Messi jest lepszy. Nie zabrakło również typowania wyniku środowego meczu. - Wygramy 1:0 – mówi jedna z naszych rozmówczyń. - Będzie 2:0 po golach Messiego! - prostuje druga.

Polska - Argentyna. Kibice z Argentyny pewni zwycięstwa

Ich wiara w Argentynę nie zmienia faktu, że lubią Polskę. - Uwielbiam wasze… koszulki. Są piękne! Bardzo dobrze gracie na tym mundialu. Z Arabią Saudyjską graliście świetnie. Chciałabym kiedyś pojechać do Polski. Mam koleżankę w Polsce, ciągle nas do siebie zaprasza – podkreśla czarnowłosa Sofia. - Co wiem o Polsce? Macie naprawdę dobre jedzenie – zaznacza urocza Consuela.

Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską
Sonda
Kto wygra mecz: Polska czy Argentyna?

Które Mistrzostwa Świata były dla polskich piłkarzy najbardziej udane?

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe sukcesy polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze