Wielka tragedia

Przerażający wypadek. Nie żyje trzech młodych piłkarzy! Auto spadło w przepaść, potworne ujęcia

2023-03-06 20:40

Potworne informacje napływają z Hiszpanii. Trzech młodych piłkarzy zginęło w tragicznym wypadku samochodowym. Mężczyźni podróżowali pojazdem, który spadł w przepaść. Przerażające ujęcia pojawiły się w hiszpańskiej prasie oraz na YouTube. Nastolatkowie byli piłkarzami CF Camarles i podróżowali, by zobaczyć mecz ekipy rezerw.

Do okropnej tragedii doszło na Półwyspie Iberyjskim. Jak informują hiszpańskie media, trzech nastolatków z małego zespołu CF Camarles zginęło w tragicznym wypadku. Piłkarze mieli podróżować na mecz rezerw swojego klubu do jednej z okolicznych miejscowości. Niestety, na spotkanie nie udało im się dotrzeć. Pojazd, którym podróżowali spadł w przepaść.

Były trener Legii jednoznacznie ocenił obecną gwiazdę klubu. Jacek Magiera powiedział to wprost: Jest ogromnie irytujący

Nie żyje trzech młodych piłkarzy. Potworny wypadek

Nie wiadomo, dlaczego auto wypadło z trasy. Według informacji hiszpańskich mediów, samochód spadł do wąwozu, a następnie się zapalił. Młodzi zawodnicy zginęli na miejscu. Przeżył jedynie starszy kierowca pojazdu. Informacje o śmierci zawodników zostały potwierdzone także przez ich klub.

- Jesteśmy wstrząśnięci informacjami, które do nas docierają. Dodajemy otuchy rodzinie i przyjaciołom w jednej z największych tragedii, do jakich doszło – czytamy na profilu CF Camarles na Facebooku.

Mecz rezerw, na który podróżowali piłkarze został natychmiastowo przerwany po pojawieniu się informacji o wypadku.

Tomasz Kuszczak rozbawił legendę światowego futbolu. Robert Carlos nie mógł się powstrzymać

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze