Gorąca żona Ramosa przekłuła swoje ciało! Nie wiedziałeś, że można tam mieć kolczyk!

2019-11-15 10:45 MD
Pilar Rubio
Autor: Instagram / pilarrubio_oficial Pilar Rubio

Sergio Ramos to prawdziwy lider - zarówno na boisku, gdzie potrafi udźwignąć ciężar opaski kapitana Realu Madryt, jak i w życiu prywatnym, w którym jest głową pięcioosobowej rodziny. Jego żona, Pilar Rubio, od czasu do czasu pozwala sobie na odrobinę ekstrawagancji i ostatnio pochwaliła się nią na Instagramie. Postanowiła zrobić sobie kolczyk w nieoczywistym miejscu!

Rubio jest hiszpańską reporterką, a z defensorem "Królewskich" żyje w związku od lat. Owocem miłości tej pary jest trójka synów - Sergio Ramos Rubio urodzony w 2014 roku, Marco urodzony w 2015 roku oraz Alejandro urodzony w 2018 roku. Opieka nad taką gromadką dzieci z pewnością wymaga poświęcenia wiele czasu oraz wytrwałości. Kobieta niejednokrotnie chwali się na Instagramie chwilami spędzonymi ze swoimi pociechami, ale nie tylko.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Siempre juntos #Rn’R❤️ // Always together ❤️ Post udostępniony przez Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial)

W ostatnim czasie piękna Hiszpanka zasłynęła zrobieniem sobie kolczyka w nieoczywistym miejscu. Kobieta postanowiła przekłuć... paznokieć! Wydarzeniem tym podzieliła się ze swoimi fanami, którzy zachodzili w głowę, że biżuterię można mieć również w takiej części ciała.

Kolczyk Pilar Rubio
Autor: Instagram / pilarrubio_oficial Kolczyk Pilar Rubio

Jak widać zatem nawet zrobienie sobie kolczyka może wywołać falę zdziwienia wśród fanów. Doskonale przekonała się o tym piękna żona Sergio Ramosa.

Najnowsze