Oto NAJSEKSOWNIEJSZA WAG's w lidze? Piękna partnerka piłkarza nie boi się odważnych ZDJĘĆ

2020-01-13 20:23 FAN
Alicia Gomes Oliveira
Autor: Instagram/aliciagoliveira Alicia Gomes Oliveira

Podczas meczów piłkarskich na trybunach można dostrzec wiele pięknych kobiet, które z zapartym tchem śledzą boiskowe wydarzenia. Niektóre z nich zasiadają na loży VIP, co oznacza nie mniej, nie więcej że są blisko z zawodnikami. Wśród nich są ukochane piłkarzy. Na trybunach Realu Madryt niekiedy można zobaczyć zjawiskową Alicię Gomes Oliveirę. Nową ukochaną Edera Militao.

Obrońca rodem z Brazylii był jednym z letnich transferów zespołu ze stolicy Hiszpanii. Mówi się, że Królewscy za Militao zapłacili około 50 mln euro. Jego talent zauważono w FC Porto, w którym zagrał blisko 50 spotkań. Brazylijczyk na razie nie może być zadowolony ze swojej pozycji w Realu, bowiem częściej ląduje na ławce rezerwowych niż na boisku. Dotychczas wystąpił tylko w siedmiu meczach ligowych.

Trzeba jednak pamiętać, że Militao ma dopiero 21 lat i znaczna część kariery jeszcze przed nim. Tak naprawdę może ją kontynuować jeszcze przez co najmniej 15 lat. Czasu na zaistnienie w świecie futbolu ma więc bardzo dużo. Mimo braku szans od Zinedine'a Zidane'a hiszpańscy dziennikarze znaleźli powód do pisania o Militao. Stało się tak, gdy na jaw wyszedł jego nowy związek.

Na początku stycznia piłkarz ujawnił, że jego serce skradła piękna Alicia Gomes Oliveira. Choć para na razie nie publikuje wielu wspólnych zdjęć, to sama kobieta stała się obiektem pożądania wielu portali internetowych. A właściwie jej fotografie. Oliveira publikuje na Instagramie mnóstwo zdjęć, na których nie boi się prezentować swoich wdzięków. Wielu uważa, że to najpiękniejsza i najseksowniejsza WAG's w lidze hiszpańskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Meu lugar 💚🍃 Post udostępniony przez Alicia Gomes Oliveira (@aliciagoliveira)
Najnowsze