Anna Lewandowska w Paryżu

i

Autor: Instagram Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska bez stanika bawi się włosami! Zmysłowe nagranie trafiło do sieci

2021-12-07 10:45

Anna Lewandowska bardzo aktywnie buduje swoją markę, wykorzystując w tym celu m.in. media społecznościowe. Dzięki nim fani polskiej trenerki fitness mogą być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Na profilach żony Roberta Lewandowskiego nie brakuje także prywatnych materiałów. Teraz fani mogli być nieco zaskoczeni, gdy w relacji na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała nagranie, na którym ubrana jest... jedynie w spodnie!

Anna Lewandowska od lat z sukcesem prowadzi wiele własnych przedsięwzięć i biznesów. Była reprezentantka Polski w karate nie skupia się jedynie na byciu „żoną znanego piłkarza”, ale pracuje na swój osobisty sukces w branży fitness. Jej treningi, diety oraz sygnowane przez nią produkty spożywcze i kosmetyczne cieszą się dużą popularnością. W promowaniu własnych przedsięwzięć Annie Lewandowskiej pomagają media społecznościowe, gdzie cieszy się ona coraz większą sławą.

Anna Lewandowska nie mogła ukryć wzruszenia. Odkryła nieznane kulisy "Złotej Piłki". Trudno przejść obojętnie!

Jej profil na Instagramie ma już 3,6 mln obserwujących, co w polskich warunkach jest wynikiem rzadko spotykanym. Tam żona najlepszego polskiego piłkarza publikuje wiele materiałów zarówno prywatnych, jak i promujących jej treningi lub produkty. Część fanów na pewno szczególnie zainteresowała się dość odważnym wideo Anny Lewandowskiej, udostępnionym w relacji na Instagramie.

Zobacz zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich z gali Złotej Piłki! Kliknij w galerię poniżej

Anna Lewandowska udostępniła odważne nagranie

Trenerka fitness bardzo aktywnie wykorzystuje narzędzia, jakie dają media społecznościowe. Niemal non stop pojawiają się na jej profilu kolejne materiały z treningami czy promocjami na kolejne produkty. Tym razem Anna Lewandowska udostępniła relację, chcąc pochwalić się nowym produktem do pielęgnacji włosów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie sposób w jaki to zrobiła.

Anna Lewandowska opublikowała piękne zdjęcie zrobione iPhonem. Jej mąż reklamuje Huaweie

Anna Lewandowska udostępniła nagranie, na którym zalotnie zarzuca świeżo umytymi włosami, chcąc pochwalić się nową serią produktów właśnie do ich pielęgnacji. Uwagę zwraca jednak fakt, że trenerka robi to z całkowicie odsłoniętą górną częścią ciała, choć oczywiście na nagraniu widać jedynie nagie plecy żony Roberta Lewandowskiego.  

Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska promuje nowe produkty odsłaniając plecy
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze